Популярна українська співачка, талановита актриса, телеведуча і колишня солістка жіночого колективу "ВіаГра" Віра Брежнєва показала ефектне відео. Відома артистка показала своє розкішне волосся і розповіла про те, як вона не любить розчісуватися і робити своє волосся гладкими.

Відповідним відео Віра Брежнєва поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Віра показала ефектний ролик, на якому вона чіпає своє розкішне волосся.

Фото Віри Брежнєвої
Фото Віри Брежнєвої

"Суботній камінг-аут 😎 Я не люблю розчісуватися 😜 не в сенсі фізично. Коли я роблю це-мені приємно! Але я не люблю стан, коли моє волосся занадто гладке. Тому навіть після процедур в салоні, як на відео - після фарбування, я прошу просто висушити волосся. Не витягаючи, не укладаючи. Обожнюю стан чистих об'ємних волосся, в яких багато повітря. При цьому, наприклад, іноді хочу підстригтися коротко-під каре 🙈 але рада, що це бажання проходить😎", - написала Віра в своєму пості.

Також вона розповіла, що розчісується вона тільки один раз, коли йде мити голову. Віра додала, що на захід їй додавали трохи пасом, але всього лише на вечір.

"Ps: тиждень тому на премії РуТв для образу ми додали трохи пасом на шпильках. Це було всього на вечір. Обожнюю свої, бережу їх і довіряю тільки професіоналам", - продовжила українська співачка.

Нагадаємо, що українська співачка Віра Брежнєва зробила фото зі своїм чоловіком Костянтином Меладзе.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка і актриса Віра Брежнєва показала відео з відпочинку.

Також портал "Українці" писав, що відома артистка і ведуча Віра Брежнєва показала яскраве фото.