Божевільне відео в TikTok від самопроголошеного мандрівника в часі попереджає ,що "не дивіться в небо на світло, що виходить від пірамід", оскільки Земля занурилася в триденне відключення світла.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Людина, яка стверджує, що вона є мандрівником у часі з 2582 року, передбачила, що Земля зіткнеться з відключенням електроенергії на три дні протягом наступного десятиліття.

У божевільному відео в TikTok ця людина химерно заявляє, що планета зануриться в 72 години темряви, і закликає людей почати підготовку до цього явища.

Він зібрав приголомшливі 636 000 підписників в соцмережі, де у його відео в цілому сім мільйонів лайків.

Фото Міста
Фото Міста

Його відео, в якому стверджується, що триденне відключення електроенергії викличе хаос на Землі через п'ять років. Цей ролик подивилися понад 425 000 користувачів.

Підпис до фотографії говорить: "Хочете вірте, хочете ні, це дійсно сталося 6 червня 2026 року. Починаючи з 00: 00 за Гринвічем 6 червня 2026 року, Земля увійде в триденну темряву".

У відео додано: "Не дивіться на них. Не дивіться в небо на світло, що виходить від пірамід. Не використовуйте штучне освітлення, крім свічок".

Серед тисяч коментарів користувачів багато хто хотів отримати більше подробиць про "вогні пірамід" і про те, що буде після.

Пост в ТикТок
Пост в ТикТок

"Мандрівник у часі" відповів: "Я поясню детальніше. Це повинно розсіяти всі сумніви, які у вас залишилися".

"Я не збираюся брехати, я записав це в свій телефонний календар про цей Судний день, але я налаштований дуже скептично", "Будь ласка, скажіть мені, що це несправжнє, я боюся темряви і у нас немає свічок. Чи можна користуватися телевізорами і телефонами?". "Це нереально, у нього було кілька відео, в яких говорилося, що щось трапиться, але цього ніколи не було, і він видалив відео", - залишають коментарі в Тікток.

Нагадаємо, що НАСА повідомила, що можливо знайшла позаземне життя.
Як раніше повідомляв портал "Українці", вчені розповіли, що в майбутньому люди будуть харчуватися личинками.
Також портал "Українці" писав, що кот-зомбі викопав себе з могили.