Бріанна Уолтон боялася, що її домашнє кошеня серйозно захворіло, коли у неї почало випадати хутро. Вона була спантеличена, коли ветеринари з'ясували, що її вихованець - надзвичайно рідкісна кішка-вовк.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Господиня кота була шокована, коли виявила, що її домашнє кошеня насправді було неймовірно рідкісною кішкою-вовком.

29-річна Бріанна Уолтон боялася, що її семимісячне кошеня Грейсі може захворіти після того, як у неї почали губитися величезні грудочки вовни.

Жінка, яка працює фотографом, вирішила залишити кошеня в якості домашнього улюбленця, але всього через п'ять тижнів вона зрозуміла, що щось не так, коли вона почала втрачати весь свій хутро.

"Грейсі було близько п'яти тижнів, коли вона почала втрачати волосся на обличчі. Потім вона повністю втратила більшу частину свого волосся протягом наступних двох тижнів, і я дуже стурбована цим. Я думала, що вона захворіла, тому я відвела її до ветеринара. Вони зробили один огляд без будь-яких аналізів і прийшли до висновку, що, ймовірно, це була лихоманка, але в іншому вона була абсолютно здорова і не потребувала додаткової уваги", - сказала дівчина.

Фото кота-вовка
Фото кота-вовка

Хоча Бріанна була переконана, що її домашня тварина з сімейства котячих, можливо, страждає якоюсь не діагностованою хворобою. Вона була повністю заплутана, коли ветеринар сказав, що це насправді викликано рідкісною генетичною мутацією, яка зробила її кішкою-вовком.

Кішки-вовки, також відомі як Lykoi, - це домашні кішки, у яких всього один шар хутра, який линяє кожні шість місяців. Це робить їх вражаюче схожими на перевертнів.

Дізнавшись, що її кішка насправді здорова, Бріанна почала ділитися кліпами з унікальною зовнішністю кішки в TikTok і швидко стала вірусною сенсацією завдяки своїй незвичайній зовнішності.

"Грейсі схожа на перевертня, і я думаю, що це круто. Я сподівалася, що це може (стати вірусним), тому що я дійсно відчувала, що вона була єдиною в своєму роді кішечкою з особливою історією, тому я рада, що це сталося. Люди кажуть, що ніколи не чули про котів-вовків, але тепер, коли вони є, вони їм потрібні", - сказала Бріанна.

Нагадаємо, що у Великобританії народилися кошенята з 12 пальцями.
Як раніше повідомляв портал "Українці", камера зняла, як розлючений ведмідь гнався за людиною.
Також портал "Українці" писав, що собака втратила морду, рятуючи 6-тирічну дівчинку.