Мавпа була знята камерою, коли Дженна Кертіс розглядала зразки їжі 5 березня 2018 року, коли вона чекала свій рейс в залі очікування Air India.

Відео, на якому мавпа їсть зразки їжі в міжнародному аеропорту Індіри Ганді (IGI) в Нью-Делі, стало вірусним в соціальних мережах. Хоча зараз відео стало вірусним, насправді воно було знято три роки тому, тобто в 2018 році, коли примат, знятий на відео, знайшов тимчасовий притулок в аеропорту IGI на п'ять днів.

мавпа в аеропорту
мавпа в аеропорту

Відео трирічної давності знову привернуло увагу користувачів мережі після того, як ViralHog нещодавно повторно поділився ним.

На відео, яке триває більше хвилини, мавпа сидить за стійкою з їжею в залі Air India в аеропорту IGI. Примат, здається, спокійно проводить час, коли він один за іншим поглинає смачні страви. Після дегустації всіх зразків, поміщених на один стіл, він перескакує на наступний.

Мавпа була зафіксована на камері, коли Дженна Кертіс розглядала зразки їжі 5 березня 2018 року, коли вона чекала свій рейс в залі очікування Air India. Вона була у відрядженні в Індії. Дженна в той час розповіла The New Indian Express, що помітила тварину, коли йшла за водою з холодильника, який стояв біля прилавка з їжею.

Дженна була вражена, побачивши, як безтурботна мавпа ласує зразками їжі, що зберігаються на прилавку. Вона додала, що примат закінчив свою трапезу, з'ївши банан. З'ївши банан, примат стрибнув на стіну, щоб покинути зал очікування Air India.

У березні 2018 року повідомлялося, що мавпа сховалася в Терміналі 3 аеропорту IGI. Мавпа була помічена, де розташовувалися зали очікування бізнес-класу, площі преміум-класу і т. д.

Нарешті, 6 березня 2018 року влада аеропорту звернулася за допомогою до урядовців, щоб позбутися небажаного гостя. Надіслані урядом чиновники змогли зловити примата. Потім чиновники приспали мавпу і забрали її з собою.