Українська телезірка Оксана Марченко поділилася постом у соцмережі. Вона показала унікальні кадри зі своїх зйомок і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Оксана Марченко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Дорогі друзі, сьогодні ви побачите 12-й фільм 1 сезону авторського серіалу "Паломниця". Є дещо, що ви повинні дізнатися про цей проект. По-перше, і це головне - його створює Господь. Він веде нас усіх своєю рукою. По-друге, паломництво - це навіть крутіше, ніж політ до інших планет, тут чудес і загадок більше. По-третє, чим більше я щось дізнаюся в своїх поїздках, тим більше Я розумію, що не знаю зовсім нічого. По-четверте, в цьому паломництві ви також берете участь, як і я. ми з вами подорожуємо по монастирях і святих місцях, але ще ми здійснюємо паломництво в святая святих - в душі людей, в яких живе Бог. А по-п'яте, я вже збираю валізи і читаю нові книги, щоб відправитися в 2-й сезон "Паломниці". І хто знає, Може, ви будете поруч зі мною ставити свічку, причащатися або молитися у Вашому місті чи селі...", - підписала публікацію Українська телезведа.

Крім цього, Оксана написала, що новий випуск її шоу вже є на каналі YouTube.

"Шматок картону - жорсткий, немов жесть, Смішний мандат на зміну відстаней, на право в поїзд сісти і перелічити всі станції своїх спогадів. І тисячі доріг об'їздивши, я про одне, як раніше, турбуюся, що поїзд чекає і що, на жаль, не можна навмисне запізнитися на цей поїзд. 12 серія" Паломниці " вже на моєму YouTube-каналі: посилання в шапці профілю. # ОксанаМарченко #паломниця #Карпати #паломництво #делітесьдобром", - продовжила знаменитість.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Нагадаємо, що Оксана Марченко взяла унікальне інтерв'ю у Філіпа Кіркорова.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оксана Марченко розповіла про Страсну П'ятницю.

Також портал "Українці" писав, що чарівна Оксана Марченко розповіла про своїх батьків.