Учасниця конкурсу Big Brother з Австралії попередила інших молодих жінок, щоб вони не пробували все, що вони бачать на TikTok, після того, як б'юті-хак, який вона побачила в додатку, майже засліпив її.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Платформа для обміну відео, TikTok, швидко стала однією з найпопулярніших форм соцмереж, де люди публікують в додатку все, від рецептів до незручних історій і лайфхаків.

І хоча багато матеріалів заслуговують на увагу, є деякі речі, до яких вам обов'язково слід ставитися обережніше.

"Для тих, хто запитує, чому я постійно ношу маску з блакитної глини протягом усього шоу, ось як виглядало моє обличчя за тиждень до того, як я увійшла в будинок, тому я завжди нафарбована і моя шкіра завжди покрита. Це результат після спроби видалити рубці, які я завдала собі, намагаючись зробити домашню косметичну процедуру, яку я побачила на відео в Тік-струмі. Будь ласка, не намагайтеся робити косметичні процедури "Зроби сам" або "вдома". Я потрапила в лікарню з тимчасовою втратою зору через пухлину і сильно захворіла від інфекції, не кажучи вже про те, що моє обличчя було невпізнанним. Довірте це професіоналам 🌈 🦄 ✨ дякую@ bigbrotherau за те, що я такий супер-милий. Лякає темна пігментація, в той час, як мені досить пощастило, що у мене не було келоїдних рубців, і поверхня моєї шкіри залишилася гладка, пігментація дуже темна і очевидна . Відредагуйте ще раз: я буквально встромила голки глибоко в шкіру, це не висип, лол", - підписала дівчина пост на своїй сторінці в Instagram.

Нагадаємо, що провал косметолога знатно насмішив весь інтернет.