Лікар став неймовірно популярним у соціальних мережах після того, як поділився швидким і простим способом перевірити, чи є у вас астигматизм, і чи буде вам корисно носити окуляри або контактні лінзи.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Всі бачили фотографії автомобілів, що зупинилися на світлофорі, з кольоровими лініями, що виходять від стоп-сигналів.

Повідомлення, яке зазвичай супроводжує це, полягає в тому, що якщо ви бачите такі розмиті лінії під час водіння в реальному житті, у вас, швидше за все, астигматизм.

Згідно з веб-сайтом NHS, астигматизм означає, що ваше око більше схоже на м'яч для регбі, тому світло фокусується більш ніж в одному місці ока.

Пост Доктора Бріттані
Пост Доктора Бріттані

Лікар нещодавно поділилася швидким і простим тестом, який допоможе вирішити, чи є у вас проблема із зором.

Доктор Бріттані Карвер - лікар-офтальмолог з оптометричного центру Better Vision в Фейєтвіллі, США, стала вірусною, випустивши відео про астигматизм.

"Астигматизм - це коли ваше око має форму, схожу на американський футбольний м'яч, він може викликати нечіткий зір, але його можна виправити за допомогою окулярів або контактних лінз. У вас астигматизм? Що ж, якщо ви не знаєте, давайте зробимо скринінговий тест, щоб переконатися в цьому", - пояснює Бріттані.

Крім цього, вона показала зображення з чорними лініями навколо кола, який трохи схожий на зірку.

Тест
Тест

Окуліст попросила глядачів для початку прикрити праве око і подивитися на картинку лівим оком.

"Те, що ми збираємося подивитися, - це зірка тут. Ми шукаємо темніші, розмиті або виділяються лінії. Якщо ви бачите лінії вгору і вниз, пліч-о-пліч, які виділяються, це скринінговий тест, щоб ви знали, що у вас астигматизм. А тепер поміняйте очі і зробіть те ж саме", - звернулася до публіки Бріттані.

З тих пір відео доктора Карвера було переглянуто більше мільйона разів і зібрало понад 117 000 лайків.

Нагадаємо, що чоловік стверджує, що його курка змінила стать.
Як раніше повідомляв портал "Українці", дівчина прийшла до лікаря з проханням перевірити їй простату, що зробило її посміховиськом.