18-річна дівчина отримала місце в Гарварді, після того, як написала вступне есе. Вона розповіла, як втрата її мами вплинула на життя.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Есе студентки про вступ до університету стало вірусним, оскільки вона написала про свій досвід втрати батьків через рак.

18-річна Ебігейл Мак з Массачусетсу отримала місце в Гарвардському університеті після того, як завоювала серця приймальної комісії своїм емоційним розповіддю про втрату мами.

Ебігейл поділилася своєю душевною історією в TikTok у серії кліпів, в яких розповіла про те, як втрата вплинула на її життя.

У нарисі вона говорила про те, що буква "s" була постійним нагадуванням про її втрату, оскільки "s" в слові "батьки" нікуди не дінеться.

Вона написала: "Я ненавиджу букву "s". З 164 777 слів з "s" я борюся тільки з одним".

"Засудження всього листа через його використання 0,0006% часу звучить статистично абсурдно, але цей випадок змінив 100% мого життя. Раніше у мене було два батьки, але тепер у мене один, і буква "батьки" нікуди не дінеться".

Дівчина згадала, як під час написання свого есе слово "батько" часто виділялося синім кольором за допомогою інструменту перевірки граматики Grammarly, який, за її словами, "припускає, що у мене повинні бути батьки, але рак не прислухається до пропозицій редагування.

Вона продовжувала: ""s" слід за мною, я не можу прожити і дня, щоб мені не нагадали, що поки мої друзі ходили обідати зі своїми батьками, я їла з батьками".

Фото Ебігейл
Фото Ебігейл

"Я не буду стверджувати, що моя ситуація настільки ж унікальна, як ситуація з 164 777, але це все ж виняток з правил - виняток. Світ не призначений для цього особливого випадку".

У другому відео вона пояснила, як зайнялася позакласними заняттями, щоб відволіктися від втрати.

"Ви не можете пообідати з батьками ... якщо ви занадто зайняті, щоб повечеряти з сім'єю. Я не можу компенсувати втрату, що залишилася в моєму житті, але я можу, принаймні, переконатися, що мені не потрібно думати про це. У моєму житті було так багато речей, які я не можу контролювати, тому я контролювала те, що могла - свій графік", - сказала вона.

При цьому Ебігейл виявила свою пристрасть до політики, науки і театру, коли вона почала "переслідувати подвійну пристрасть".

Вона завершила свій нарис словами: ""S" змусило мене рухатися, але це не допомогло мені рухатися далі, я не шукаю смутку, тому "s" має залишатися осторонь, і поки я не буду повністю готова, мотивація важливіша".

З моменту публікації відео набрало понад 19 мільйонів переглядів і майже 50 000 коментарів від людей, які захоплюються її написанням і її стійкістю.

Нагадаємо, що собака-герой, яка врятувала 6-тирічну дівчинку втратила морду.
Як раніше повідомляв портал "Українці", за кілька хвилин до кремації жінка прокинулася в труні.