Популярна молода дівчина, Дружина Віктора Павлика Катя Репяхова поділилася цікавим постом у соціальній мережі. Вона звернулася до публіки з цікавими новинами.

Відповідний пост Катя Репяхова розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Партнерські пологи Один з найбільш задаються в моєму Директі: чи буде мій чоловік зі мною на пологах?! Як Ви знаєте, мій чоловік дитина Радянського Союзу, і до цієї весни він не знав, що існують такі пологові будинки, як @roddom_adonis пологові будинки сімейного типу, де є величезний диван для тата і плоский телевізор і смарт тв😅 😂, а ще шестиразове харчування для мами і тата. Він запам'ятав для себе варіант, коли в пологовий будинок не пускають нікого і мама, народженого малюка показує татові через вікно)) загалом, як мій чоловік ставився до партнерських пологів ви вже зрозуміли 😅 спочатку він і чути не хотів. Але потім, коли побував в @roddom_adonis один раз на екскурсії (нам показали палату). А потім ще й поспілкувався із завідуючою, його думка трохи змінилася. Ми досі не знаємо обидва, чи буде чоловік в пологовому залі зі мною, але флюорографію ми зробили)) найголовніше, це те, що Ірина Владиславівна (мій лікар і завідуюча пологового будинку) сказала, що чоловік може в будь-який момент прийняти будь-яке рішення. Вийти-зайти. Як йому завгодно. Цей факт звичайно дуже заспокоює всіх. Загалом ми в очікуванні, залишилося трохи❤️ # 37недель #37недельбеременности", - підписала публікацію дружина відомого артиста.

Публіка, підписана на сторінку Каті, не змусила себе чекати і залишила чимало коментарів під постом.

"Чоловік повинен бути на пологах ! Він повинен знати і бачити ! Але не всі 😅 стояти біля голови ! А то як Мій, на пологах не був, і тепер хоче третього ... ага щасссс", "народжували разом 2009рік це і морально легше і фізично Т До при сутичках допомагає чоловік.Мій чоловік сказав Це найкраще що могло трапитися в його житті .", - пишуть Коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Каті Репяхової в Instagram
Коментарі на пост Каті Репяхової в Instagram

Нагадаємо, що Катя Репяхова розповіла, як вирушила на Відпочинок з чоловіком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Дружина Віктора Павлика розповіла про незалежність.