Популярна українська виконавиця, талановита і успішна співачка, народна артистка, чарівна телеведуча, шикарна Тіна Кароль поділилася пікантною публікацією в соціальній мережі. Вона постала перед публікою в різноманітних домашніх виглядах в ліжку.

Відповідну публікацію Тіна Кароль розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Щоб залишатися красивими і променистими в божевільному ритмі, важливо наповнювати своє життя корисними звичками. І починаються вони зі здорового сну. Бамбукова постільна білизна дарує відчуття легкості і прохолоди в спекотні дні, а шовкові наволочки піклуються про шкіру обличчя, не залишаючи заломів після сну, і про здоров'я вашого волосся. Проявляй турботу до себе і до свого тіла разом з Tina Karol and Home Me. Collaboration: Tina Karol & @home_me_ua Ph:@annasndl Video: @portrait_video#HomeMEandTinaKarol #tinakarol #Олюбвіксебе #тінакароль", - підписала відеоролик українська знаменитість.

Багатомільйонні фанати, не забули про себе нагадати і ставили чимало відгуків під постом зірки.

"Ми чекаємо нижню білизну🔥 🔥 воно все ближче і ближче😂 🙌", "я аж села", "це, звичайно, добре, але Тін, ми просили нижню білизну...", "Ну там прям погляд такий. Красивий так ?;) ", "Шикарне відео!...удачі з новою програмою💫цікаво як буде вже виглядати ця Бомба.🔥 ", "ти така ніжна", "Одна реклама красивіша за іншу, і так щоразу🤧", "як же це жіночно і ніжно😍", - залишають коментарі фоловери української зірки.

Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram
Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram

Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram
Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram

Нагадаємо, що Тіна Кароль зачарувала українців пікантними кадрами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Тіна Кароль вирішила порадувати фанатів.