20-річний Нік Мюррей заявив, що заснув на пляжі у відео, яке було переглянуто більше мільйона разів, так як люди залишилися в омані через очевидну помилку.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

У міру того, як обмеження поступово слабшають, багато хто з нас в попередньому порядку мріє про поїздку за кордон. Після того, як ви так довго були вдома в суворій погоді, сонячний пляж здається неймовірною мрією.

Але вірусне відео однієї людини нагадало нам про важливість сонцезахисного крему.

Нік Мюррей став вірусним у TikTok за те, що поділився своїм епічним провалом з засмагою, але це не зовсім те, що ви думаєте.

Нік, якому 20 років, живе в Мексиці зі своєю дівчиною та їхніми друзями.

У відео в TikTok, опублікованому 20 травня, Нік пожартував, що випадково заснув на пляжі в масці. В результаті творець контенту прокинувся від кумедних зморшок засмаги на його обличчі, які виглядали в точності як біла маска.

Фото Ніка
Фото Ніка

Однак все не зовсім так, як здається - оскільки Нік насправді використовував фільтр, щоб обдурити своїх підписників, змусивши думати, що у нього залишилися незручні лінії засмаги.

І цей трюк збив з пантелику користувачів TikTok, набравши більше 214 100 лайків і більше 1,4 мільйона переглядів.

Користувачі теж потягнулися, щоб прокоментувати відео, хоча не всі були впевнені, що це правда.

"Ну чорт візьми. І ще, чому ти носиш маску на пляжі, і ще вона схожа на фільтр", "ні ... це косметика", "це фільтр, дивіться, як рухаються лінії", "питання в тому ... чому ти в масці на пляжі? Ти на вулиці", "носіння маски на пляжі? Це було заслужено", - залишили коментарі користувачі Тікток.

Герой відеоролика підтвердив, що використовував фільтр-маску для жарту, і на його обличчі не було ніяких зморшок від засмаги.

"Я зараз живу в будинку TikTok з іншими творцями, і так, це фільтр. Я думав, що реакція в мережі була забавною, але в цьому вся справа!", - сказав Нік.

Нагадаємо, що археологи знайшли величезну какашку, якій дуже багато років.

Як раніше повідомляв портал "Українці", кумедний випадок у косметолога розсмішив користувачів в Тікток.

Також портал "Українці" писав, що український телеведучий Володимир Остапчук знатно розсмішив публіку.