Життя норвезького лісового кота Піко виглядала приреченим, коли він був збитий машиною, але його життя змінилося на краще, коли його прихистили Марі-Джозі і Моніка.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Дівчата кажуть, що наша унікальність робить нас особливими, і це, безумовно, вірно у випадку Піко, сліпого норвезького лісового кота, який живе в Канаді з Марі-Жозе Бріссон і її 17-річною дочкою Монікою.

Відразу стає ясно, що Піко відрізняється від інших кішок після того, як глаукома обох очей позбавила його зору і залишила великі і незвичайні вирячені очі.

Дев'ятирічний кіт був бездомним котом, якого, на жаль, збила машина, і він на три дні впав у кому, перш ніж чудесним чином одужав.

Марі-Джозі та Моніка вирушили відвідати Піко, коли про нього піклувалися місцеві ветеринари, і вони негайно вирішили дати йому будинок, який він заслужив.

Фото Марі з сліпого кота
Фото Марі з сліпого кота

П'ять років тому, коли Піко був ще маленьким кошеням, люди помічали, що його зазвичай зелені очі почали сіріти, тому вони повернули його до ветеринарів, де вони виявили, що у нього глаукома на обидва ока.

"Раніше у нього були зелені очі, але одного разу він отримав інфекцію, яка, можливо, викликала глаукому, яка призвела до його сліпоти", - пояснила Марі-Джозі.

"У більшості випадків у нього все в порядку, але іноді він натикається на меблі. Він дуже добре знає дорогу по дому".

Піко не тільки знайшов люблячий будинок з Марі-Джозі і Монікою, але і став сенсацією завдяки своєму аккаунту в TikTok, у якого вражаючі 98000 підписників.

Моніка регулярно повідомляє фанатам Піко, як він живе, в тому числі бере їх на невеликі прогулянки, які вона проводить зі своїм другом-котом, якому подобається гуляти на свіжому повітрі і жувати траву.

Нагадаємо, що в Інтернеті показали, як ведмідь гнався за чоловіком на велосипеді.

Як раніше повідомляв портал "Українці", собака-герой позбулася морди, коли спала маленьку дівчинку.

Також портал "Українці" писав, що в Інтернеті показали теля, у якого три очі.