Кевон Уоткінс, якому 16 років, розсердився, коли його сім'я встала між ним і його комп'ютером, а його сестра Алексус, 20 років, заплатила ціну за захист своєї матері, коли він намагався задушити її.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Як і багато 16-річних хлопчиків, Кевон Уоткінс любив грати в комп'ютерні ігри. Він також був схильний до того, що можна було б назвати типовою підлітковою незбалансованістю - і коли одного дня його мама Латойя забрала його з Вестсайдської середньої школи, вона відчула, що у нього одне зі своїх поганих настроїв.

У їхньому будинку Кевон пішов прямо в свою спальню і занурився в свої ігри.

Коли брат і сестра разом вчилися в школі, вони добре ладили. Після того, як вона закінчила навчання, він пропустив її, і Кевон пізніше скаже, що його сестра "навчила його всьому, що він знав".

2 лютого 2018 року, Кевон був розчарований швидкістю інтернет-з'єднанням і прийшов до висновку, що це сталося тому, що занадто багато членів його сім'ї використовували Wi-Fi.

Скріншот ПК
Скріншот ПК

Він змінив пароль, щоб ніхто не зміг його дізнатися. Звичайно, незабаром сім'я помітила це, і молодший брат Кевона прийшов розповісти мамі, що він накоїв.

Розлючена Латойя пішла, відключила WiFi-роутер і принесла його в свою спальню. Кевон увірвався, щоб протистояти їй. Почувши хвилювання, Алексус прийшла захистити свою маму від спалаху гніву Кевона. Незабаром сварка вийшла з-під контролю. Вони билися на ліжку, потім Кевон повалив сестру на землю, і вони почали боротьбу.

Латоя спробувала розділити пару, але не змогла, і незабаром Кевон тримав Алексус в задушливому захопленні - його рука обняла її за шию. Пізніше Латоя скаже, що очі її сина були нерухомі, і вони не могли змусити його відпустити.

Мама подзвонив в службу 911, але вона не знала, що її молодший син також подзвонить в службу 911 через три хвилини після неї.

"Мій брат намагається вдарити мою матір. Він просто божевільний... він посадив її в задушливе захоплення, погрожуючи побити мою маму", - сказав хлопчик.

Фото Алексус
Фото Алексус

Через 10 хвилин після дзвінка в службу екстреної допомоги, прибув офіцер з Джорджії і виявив, що Кевон зі своєю сестрою все ще перебувають у задушливому захопленні, і сказав, щоб він звільнив її. Кевон зробив, як йому сказали, і Алексус впала на землю.

Молода мама була нерухома. Латоя почала істерично кричати, і офіцер почав робити штучне дихання, щоб спробувати реанімувати її.

Кевон не міг пояснити, чому він не звільнив свою сестру, але коли йому сказали, що Алексус мертва, він зламався.

Йому пред'явили звинувачення і помістили в центр ув'язнення для неповнолітніх. Це була немислима трагедія.

Нагадаємо, що маніяк, який переховувався 36 років, отримав по заслугах.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в Інтернеті показали найстрашніші в'язниці.