69-річна Дженні Біван, дизайнер по костюмах, одягає знаменитостей, але її власний одяг на церемонії вручення Оскара, привернула до неї всю увагу.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

"Вся моя кар'єра пов'язана з одягом, але мене не цікавить мода. Що мені подобається робити з одягом, так це використовувати його, щоб розповідати історії. Ось в чому суть дизайну костюмів. Я не була однією з тих маленьких дівчаток, які завжди наряджали ляльок. Мої батьки були музикантами, тому грошей ніколи не було, але наша сім'я була артистичною", - говорить Дженні.

Також, знаменитий дизайнер розповіла, що її батьки заохочували її за творчий підхід до життя.

"У 1950-ті роки в дитинстві не було телевізора, тому ми малювали, розфарбовували і ліпили речі з картонних коробок. Мої батьки заохочували мене і мою молодшу сестру до творчості - влаштовувати безлад було нормально, і нам навіть дозволили малювати на одній зі стін в нашому будинку в Кенсінгтоні, на заході Лондона", - поділилася дизайнер.

Фото Джении
Фото Джении

Після школи Дженні вчилася в Central Saint Martins School of Art, де навчилася малювати візерунки і крій тканини. Тоді її найбільше цікавили декорації, а не костюми.

Завдяки другу дитинства Ніку Янгу їй запропонували безкоштовну роботу над ранніми фільмами "Торговець слонової кістки".

Для фільму 1978 року під назвою "Халлабалу над картинами Джорджі і Бонні" Дженії попросили зібрати одяг для її зірки Пеггі Ешкрофт, яку вона буде носити в Індії.

Після зустрічі з нею Пеггі відвела мене в сторону. "Дорога, у нас все добре, - сказала вона. "Мені дали квиток першим класом до Індії, тепер, якщо я поміняю його на два рейси економ-класу, ти поїдеш зі мною?"

На що Дженні відповіла: "Звичайно, так!"

Це було до "Коштовності в короні" і ""Подорож до Індії", а Пеггі ніколи не була в Індії. У свої 70 вона трохи нервувала, але дуже весело.

Фото Джении
Фото Джении

Дівчата жили в одній кімнаті, і дизайнер всіляко за нею доглядала. Вночі вони сиділи в своїх ліжечках, пили бренді або віскі і обговорювали день.

"Я стала частиною команди Merchant Ivory і продовжила роботу над багатьма іншими фільмами того часу, включаючи "Почуття і чутливість" 1996 року. Я знаю Емму Томпсон 30 років, вона весела і чудова. Я також працювала над "Королівською промовою". Складно зіграти когось знаменитого, і я думаю, що Колін Ферт знаходив це стресом, але він - абсолютно чарівний, жахливо кумедний і володіє такою суворою етикою. Зовсім недавно я працювала над "Місіс Лоурі і син" з Ванессою Редгрейв і Тімоті Споллом в головних ролях", - поділилася успішна жінка.

Нагадаємо, що на російську акторку напали Птахи.

Як раніше повідомляв портал "Українці", російська актриса змінилася до невпізнання, через хворобу.