20-річний Юен Фултон зізнався, що пив горілку 15-річної Марі О'ніл в Калтон-Хілл в Единбурзі, де її пізніше знайшли мертвою після підозри на переохолодження.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Чоловік зізнався в тому, що вбив 15-річну дівчину, випиваючи з нею алкоголь, і кинув її вмирати на пагорбі. Крім цього, він вступав з нею в статевий зв'язок.

20-річний Юен Фултон визнав себе винним у скоєнні злочину у Високому суді Единбурга в понеділок.

Суд почув, що Фултон з Лівінгстона 7 грудня 2018 року купив горілку і цигарки для Марі О'ніл, які вони разом випили в Калтон-Хілл в Единбурзі.

Наступного ранку 15-річна дівчинка була знайдена мертвою. Патологоанатом виявив, що ймовірною причиною смерті було переохолодження з інтоксикацією.

Алекс Прентіс, представник Королівського адвоката, сказав, що на тілі померлої були виявлені "любовні укуси", при цьому Фултон зізнався, що неодноразово кусав її груди і здавлював шию.

У маленької дівчинки були виявлені травми, завдані тупим предметом, які не вплинули на її смерть і, можливо, були викликані її спотиканням.

Фото Марі
Фото Марі

Було чутно, що Фултон, якому тоді було 18 років, залишив підлітка частково роздягненим і не міг звернутися за допомогою, так як він хотів дістатися до залізничної станції Уеверлі.

Фултон визнав, що винним і безрозсудним чином поставив її під загрозу смерті, напоївши її до такої міри, що вона стала не в змозі піклуватися про себе.

У звинуваченні говориться, що він зробив це з "повною зневагою" до наслідків, в яких вона померла, і він "дійсно вбив її".

Шелаг МакКолл, КК, що представляє Фултон, сказав, що перед винесенням вироку будуть потрібні попередні звіти.

Детектив-інспектор Сьюзан Бальфур з головної слідчої групи сказала: "Це був важкий час для сім'ї Марі, і наші думки залишаються з ними і її друзями. Ми вітаємо засудження Юана Фултона і сподіваємося, що воно принесе розраду близьким Марі".

Суддя Норман Макфадьєн відклав винесення вироку до 17 червня, і Фултон був поміщений під варту.

Нагадаємо, що брат дівчини, яка стала жертвою канібалу звернулася до публіки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Києві пасажир вбив таксиста ножем.

Також портал "Українці" писав, що американці створюють робота-вбивцю.