Топова українська модель Даша Астаф'єва поділилася постом у соцмережі. Вона показала свою нову кухню і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Даша Астаф'єва оприлюднила у своєму аканті в Instagram.

"*хвалюся Скажу відразу — це не реклама, а рекомендація і відгук задоволеної дівчинки. Тому зберігаючи собі цей пост, і підписуючись, згадайте мене добрим словом, обіцяю) я від щирого серця дякую компанії @uaquartz за ваш досвід і професіоналізм! У найкоротші терміни зробили з моєї улюбленої кухні лялечку! У каруселі я додаю звіт про виконану роботу, ну і свою задоволену мордаху)", - підписала відеоролик знаменитість.

Крім цього, Даша написала про те, які послуги вона отримала цієї чудової кухні.

"Додам, що користуючись Послугами хлопців, ви автоматично отримуєте: ⁃ якісні матеріали і дбайливе ставлення до всіх виконаних робіт і простору [були у мене випадки і з розетками в кількості, наприклад, тридцяти штук... і картонними вставками..] ⁃ професійне виконання послуг та багаторічний досвід роботи (більше десяти тисяч об'єктів!!) ⁃ стовідсоткове потрапляння в побажання клієнта [всі ми знаємо, як можуть працівники по-своєму побачити тз... добре, що деякі татуювання тварин ніколи не оживуть] ⁃ чіткий графік виконання [тут і додати нічого... побачення наші були точними і залишили найприємніше враження] ⁃ порядні, інтелігентні співробітники [так, так!!! Таке буває.] Написала все те, що для мене завжди було важливим і тривожним. Все ж я-щасливчик, тому що розумію, що це знайомство на мільйон! Тому всім, хто в пошуку, або в настрої все переробити заново [як одна ваша знайома] РЕКОМЕНДУЮ!!!", - звернулася до публіки модель.

Фото Даші Астаф'євої
Фото Даші Астаф'євої

Нагадаємо, що Даша Астаф'єва знатно здивувала публіку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Даша Астаф'єва звернулася до жіночої аудиторії.