Жінка, яку кинув коханий через зайву вагу, була коронована як Міс Великобританія.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Три роки тому Джен Аткін планувала весілля своєї мрії. Але, її улюблений раптово зламав всі мрії дівчини.

Причина, по якій він кинув почервонілу майбутню наречену? Вона їла занадто багато нездорової їжі і стала "занадто товстою".

Джен, яка тепер щаслива в шлюбі з кимось іншим, зуміла помститися своєму колишньому, отримавши титул Міс Великобританії.

Після схуднення, Джен була названа Міс Сканторп, перш ніж продовжити боротьбу за титул Міс Англії в 2018 році, де вона посіла перше місце. Після чого вона ненадовго відмовилася від участі в конкурсах, але вирішила дати ще один шанс. Пізніше, її ім'я було висунуто на 75-му конкурсі "Міс Великобританія".

Фото Джен
Фото Джен

І вона виграла титул лише минулої п'ятниці на блискучому національному фіналі в Лестері.

Після перемоги в конкурсі Джен сказала: "Я все ще в шоці від перемоги, я така щаслива, що навіть не можу висловити це словами - я, чесно кажучи, не можу в це повірити. Коли я почала це робити, це було просто розвагою, я навіть уявити собі не могла, як далеко я зможу просунутися. Три роки тому я ніколи б не очікувала, що виграю Miss GB. Важка робота дійсно окупається".

Вона продовжувала: "Веремога в "Міс Великобританія" знаменує собою кінець довгого і важкого, але в той же час дивного шляху. Хоча моє тіло так сильно змінилося, я не думаю, що моя особистість змінилася, і я думаю, що це дійсно допомогло мені. Судді змогли побачити, що я за людина насправді".

Королева краси згадувала, як її розрив надихнув її на великі зміни в своєму житті.

Фото Джен
Фото Джен

"У той день, коли він пішов, я думала, що мій світ закінчився - я плакала тижнями і використовувала їжу як розраду. Але в кінцевому підсумку це було найкраще, що сталося зі мною".

Незабаром Джен записалася в тренажерний зал і з тих пір не озиралася назад і наполегливо працювала. Вона прагне до більшого і кращого, в тому числі до розвитку своєї кар'єри в стилі кантрі.

"Я на сьомому небі від щастя", - додала вона. "У мене так багато всього в планах, включаючи випуск мого наступного кантрі-синглу цієї весни".

Нагадаємо, що чоловік перетворив свої проблеми в спорт.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в Інтернеті показали зірок, які обожнюють свою зайву вагу.

Також портал "Українці" писав, що дівчина з величезним бюстом стверджує, що вона не робила пластику.