Діти-альбіноси та їх рідний брат підкорили світ моделювання.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

10-річна Нора Джонс зіткнулася з знущаннями через її тон шкіри, який відповідає кольору її 16-ти річного брата Шема.

Ця сім'я красивих дітей-моделей штурмом виходить на подіуми, перемагаючи хуліганів і підвищуючи обізнаність про альбінізм. Вони народилися з захворюванням, при якому пігмент видаляється з шкіри і волосся.

Тим часом брат Езра, якому 13 років, має коричневу шкіру і чорне волосся, як і їхні батьки. Сім'я повинна була звикнути до того, що на них витріщалися, а над Нору навіть знущалися. Але тепер вони звернули свій погляд на свою користь. Всі діти - моделі для провідних фірм, таких як "Nike" і "Primark", а Нора прикрашала сторінки італійського Vogue.

Фото дітей-альбіносів
Фото дітей-альбіносів

"Мої діти дивовижні, але вони також сміливі, надихаючі та добрі. І вони заново визначають, що означає Бути красивою", - каже мама.

Брати і сестри з Гортона, Манчестер, прославилися в минулому році, коли 42-річний медичний працівник Марія записала їх в модельне агентство Zeb-edee Management.

"Були люди, які просто не повірили б, що Нора і Шем - мої діти, або що Езра - їх брат. Люди дивляться на нас скрізь, де ми йдемо, і Нора приходила додому в сльозах, тому що інші діти дражнили її. Тепер люди дивляться на них, коли вони йдуть по подіуму".

У брата Марії - альбінізм, тому вона не здивувалася, що у неї народяться діти з таким же захворюванням. Вона також заснувала благодійну організацію "Голос альбінізму" для підвищення обізнаності.

Фото дітей-альбіносів
Фото дітей-альбіносів

Про своїх дітей вона сказала: "Я хочу, щоб вони знали, що, коли у вас є захворювання, ви все одно можете робити все, що хочете".

"Зараз я більше хочу пробувати щось нове, те, чого я не наважився б робити, поки не почав працювати моделлю. Нора сповнена рішучості боротися з дискримінацією. І її повідомлення просте", - сказав Шем.

"Не залякуй інших людей тільки через те, як вони виглядають... білі або чорні. Тому що це не дуже добре", - сказала Нора.

Нагадаємо, що туристи зіткнулися з унікальним білим дельфіном.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Наталія Могилевська здивувала публіку своїм перетворенням у білу леді.