Мама використовує власне грудне молоко як засіб проти старіння і називає його "рідким золотом".

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

30-річна мама Сі-Сі Шоффман розповіла в Instagram, як вона використовує власне грудне молоко в рамках своєї рутини по догляду за шкірою, залишивши тисячі своїх підписників під враженням.

Не тільки маленький Клейон Джаггер - син дівчини, отримує користь від материнського молока. Вона знайшла заповзятливий спосіб використовувати грудне молоко - як частину догляду за шкірою.

30-річна дівчина поділилася порадою на своїй сторінці в Instagram, де розповіла про свій незвичайний догляд за шкірою. Вона закликала своїх колег, маму і майбутніх мам, додати це в свій розпорядок.

Рідина зазвичай золотистого кольору, і дуже часто рідина починає витікати під час вагітності.

У відео Сі-Сі сказала: "Чому я використовувала власне молозиво на обличчі?! Увага всім мамам, щоб вони знали, що це не дарма називається "рідким золотом". Нанесіть це "рідке золото" собі на обличчя!".

Фото Сісі
Фото Сісі

Потім вона перерахувала різні переваги, які, за її словами, приносить грудне молоко.

"Це чарівний протизапальний засіб. Воно стимулює виробництво нормальних здорових шкірних бактерій, які будуть боротися з будь-якими проблемними бактеріями (майже як ваш власний природний пробіотик). При нанесенні на шкіру він може допомогти при будь-якому гормональному дисбалансі. Він, природно, містить фактори росту, які, по суті, змушують шкіру регенерувати, що означає антивіковий ефект... Так ви можете подумати... Вона божевільна... через те, що застосувала це до свого обличчя...".

Наносивши грудне молоко шприцом, мама завдала зверху зволожуючий крем.

Багато її послідовників подякували їй за незвичайну пораду по догляду за шкірою.

"Ой, я ЛЮБЛЮ це і не знав цього", "Це дійсно цікаво!! Фантастика", "Ну, принаймні, не дарма", "Ого, це досить цікаво, я не знав про це! Запам'ятаю, коли прийде час".

Нагадаємо, що Молода дружина Віктора Павлика звернулася до публіки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", мама поділилася знімком, як її дочка тоне в битоні.