Фотограф помітив співачку з серіалу "Як ми займаємося (вечірка)" і актрису з «Світу Дикого Заходу», яка прослаивала оскароносного письменника-постановника під час випивки на балконі в Сіднеї в неділю вранці.

Daily Mail повідомила, що знімки були зроблені після нічної вечірки в будинку Вайтіті.

На деяких зображеннях Ора цілує свого хлопця Вайтіті. На іншому фото вона сидить віч-на-віч з Томпсоном, в той час як зірка «Кріда» кладе ноги Оре на коліна. На ще одній фотографії Вайтіті відкидається і обіймає Томпсона за ногу, в той час як актриса тримає його за руку, а Ора (можливо) дивиться в іншу сторону.

Томпсон знаходиться в Австралії, щоб знімати фільм» Тор: любов і грім «режисера Вайтіті, в якому вона повторює свою роль Валькірії з "Тор: Рагнарок" 2017 року. У 2018 році актриса розповіла, що її приваблюють як чоловіки, так і жінки, хоча вона відмовилася називати себе бісексуалом.

Ора і Вайтіті стали відомі публіці як пара в кінці квітня, коли вони прийшли на прем'єру «Drag Race Down Under» РуПола в Сіднейському оперному театрі. У нього є дві дочки з іншим режисером і колегою з Нової Зеландії Челсі Вінстенлі, в той час як вона раніше зустрічалася з Келвіном Харрісом і співаком і автором пісень Ендрю Ваттом.

"Тор: любов і грім" – лише другий фільм, до якого Вайтіті приєднався після виходу фільму» Кролик Джоджо «2019 року, який приніс йому "Оскар" за Найкращий адаптований сценарій.

З тих пір він завершив роботу над фільмом "Перемога в наступному голі" - адаптацією документального фільму 2014 року Про національну збірну Американського Самоа. Тим не менш, Searchlight Pictures ще не оголосили дату виходу, частково через скандал навколо Армі Хаммера, яка знялася разом з Елізабет Мосс і Майклом Фассбендером.