Дружина мільярдера, власника материнської компанії Pornhub, хоче, щоб її чоловік розірвав зв'язки з брудною платформою, яка викликала суперечки.

Прісцила Бергмайр повідомила Sunday Times, що її чоловік Бернд Бергмайр-52-річний мажоритарний власник MindGeek « " бажає, щоб він не брав участі в цьому», і висловила «надію» на те, що він відокремиться від порносайту.

У лютому на MindGeek був поданий федеральний колективний позов, в якому стверджувалося, що компанія розмістила кілька відеороликів зі згвалтуванням жертв секс-торгівлі підлітками.

Суд стверджує, що компанія отримала вигоду від передбачуваних відеороликів і нічого не зробила для перевірки віку або згоди осіб, зображених на фотографіях.

"Це не легко. Можливо, це те, над чим уряд повинен попрацювати ... встановити правила", - сказала Прісцила газеті Friday за межами Лондонської резиденції пари.

"Всі хочуть, щоб було зроблено найкраще. Тому що у людей є діти. Тепер у мене є діти... Ми всі хочемо, щоб все було добре", - сказала вона.

Прісцила сказала, що вона і її чоловік " не мають ніякого відношення» до передбачуваного змісту.

"Чесно кажучи, я ніколи про це не знала. Я була повністю поза цим... єдине, що він сказав мені, це те, що він хотів би, щоб його не було в цьому, і я думаю, але я боюся, що це може бути не дуже скоро», - сказала вона.