Royal Court додасть новий, повноекранний тронний зал, в якому ви можете побачити скарби і спілкуватися з прохачами з усього вашого королівства, пише IGN.

Вони також повертають інвентар персонажів з Crusader Kings 2: Monks and Mystics, в тому числі зброю певної культури, яка буде відображатися на вашому персонажі і використовуватися в анімованих дуелях.

Crusader Kings 3
Crusader Kings 3

Більшість великих розширень Crusader Kings 2 були зосереджені на відкритті або конкретизації певної області, і пакет ароматів Crusader Kings 3: Northern Lords, випущений раніше цього року, був схожий на таке розширення. Але рух у такому іншому напрямку для першої великої частини нового контенту, мабуть, говорить про бажання зануритися в аспекти RPG CK3.

Відводити погляд від карти і приділяти більше уваги персонажам і фізичним місцям в світі - це серйозний відхід від звичайного M. O. Paradox, і можливо, що це найсміливіший і цікавий шлях, який вони могли обрати.

Королі та імператори з феодальним або клановим урядом отримають доступ до королівського двору. Низьким герцогам і графам, а також правителям племен поки доведеться задовольнятися розфарбованим 2D-фоном.

Crusader Kings 3
Crusader Kings 3

Витрачаючи гроші на збільшення багатства вашого двору, ви збільшуєте нову характеристику під назвою "велич", яка може справити враження на ваших васалів і залучити до вас таких персонажів, як майстри-ковалі і відомі поети. Але чим більше ваше царство, тим більше від вас очікується, що ви витратите на підтримку видимості, а відставання може нашкодити вашим васальним відносинам, перспективам шлюбу і престижу.

Це дозволить по-новому грати в "високих", оскільки маленьке, але багате королівство з двором, набагато більшим, ніж можна було б припустити за їх розміром, може отримати багато переваг.

Ковалю, який був притягнутий до вашого двору, можна доручити виготовити вам особливу зброю, корону або набір регалій (поки без обладунків), які увійдуть у ваш новий інвентар і будуть передаватися з покоління в покоління.

Однак навіть найкращий меч не тримає лезо вічно. Меч вашої прапрабабусі, можливо, доведеться перекувати за великі гроші, щоб він залишався корисним в бою. Ви, звичайно, можете відмовитися від нього і замість цього виставити його на огляд, щоб використовувати його декоративну цінність.

Ви матимете доступ до багатьох типів судів, приділяючи особливу увагу таким речам, як навчання та дипломатія. Інвестиції у ваш двір відкриють такі можливості, як нові придворні кабінети, наприклад, Королівський дегустатор їжі, який захистить вас від отруєнь, або придворний наставник, який допоможе вам вивчити нові мови. Але навіщо вам це робити?

Ну, тому що безкоштовний патч, що йде разом з Royal Court, повністю змінює систему культури CK3. Подібно до того, як релігії будуються в основній грі, культури тепер складатимуться з етосу, традицій і стовпів.

Crusader Kings 3
Crusader Kings 3

Ваш етос, наприклад войовничий або духовний, визначатиме загальну тему. Традиції, яких в кожній культурі може бути до шести, являють собою особливі бонуси, такі як краще фермерство в суворих умовах або дозвіл жінкам битися як лицарі. Стовпи визначають такі речі, як одяг, який носить ваша культура, а також їх спадщина, наприклад Латинь, яка замінює стару концепцію культурних груп.

Власники DLC отримають додаткові можливості пограти з цією системою. Ви зможете створювати розходяться культури, витрачаючи престиж, щоб змішати всі перераховані вище риси і дати своїй новій культурі індивідуальне ім'я і карту культури. Або, якщо хочете, іноземний правитель на великій території може створити гібридну культуру між своєю власною і культурою людей, якими вони правлять зараз, наприклад, греко-норвезької, індо-монгольської або, може бути, якийсь більш історично обґрунтованої культури, такий як Норман. Це дозволить вам об'єднати риси вашої старої та Нової культур, щоб ви могли здійснити набіг на Індію з ченцями-воїнами-вікінгами.

Crusader Kings 3
Crusader Kings 3

Crusader Kings 3 вийшла в минулому році з великою помпою. У своєму огляді я назвав його " новим королем історичної стратегії, що розширює і поглиблює найкраще з того, що робило його попередника незабутнім і унікальним» з оцінкою 10/10. Парадокс пішов за цим у квітні з невеликим, вікінговим набором ароматів Northern Lords, додавши багато нового смаку та механіки для ваших потреб скандинавського мореплавства.

У нас ще немає дати випуску Royal Court або пов'язаного з ним DLC, але через деякий час Цього року буде відповідати звичайному циклу випуску Paradox. Обов'язково ознайомтеся з нашим оглядом всіх важливих новин від Pdxcon Remixed.