Відомий комік і актор "Дизель шоу" Єгор Крутоголов виклав свіжий жарт в якій натякнув на труси Наді Дорофєєвої.

Єгор Крутоголов невід'ємна частина "Дизель шоу" і вже став його візитною карткою. Команда вже збита і злагоджена, не рахуючи втрати улюбленої багатьма Марини Поплавської. Незважаючи на те, що команда "Дизель шоу" улюблена багатьма українцями і серед групи є багато талановитих акторів, справи у них, можливо, йдуть не так добре, як у Наді Дорофєєвої.

Дизель шоу
Дизель шоу

Саме тому відомий і талановитий актор Єгор Крутоголовов в своєму Instagram розмістив пост-запрошення до фанатів купувати квитки на концерти шоу інакше пообіцяв показати труси, як нещодавно зробила в своєму Instagram Надя Дорофєєва, спробувавши запросити людей на свій концерт.

Єгор Крутоголов
Єгор Крутоголов

"Купуйте квиток на "Дизель шоу" – інакше труси покажу!", – досить загрозливо і натякаючи на фотографію Наді Дорофєєвої виголосив Крутоголов.

Варто відзначити, що на відео Крутоголов постав перед фанатами в яскравому образі, який нагадує глядачам відомого мультяшного персонажа – домовичка Кузю. Але насправді актор був схожий на досить літнього і пошарпаного життям бездомного – розпатлане волосся і неохайну зачіску Крутоголовов прикрив кепкою, а обличчя все в чорних розводах.

Єгор Крутоголов
Єгор Крутоголов

"Я не Дорофєєва, але теж можу", – зазначив На яскравому відео Єгор Крутоголов.

Також відомо, що не так даавно старший син актора відзначив своє одинадцятиріччя. Тому актор привітав свого первістка в Інтстаграм, показавши знімок з ним і красунею-дружиною.