Ентузіасти НЛО вимагають, щоб вся секретність навколо інопланетної активності була знята після дивних знімків з Міжнародної космічної станції, які, за словами людей, "на 100% доводять інопланетний літак", пише Daily Star.

Трикутний "НЛО", що світиться, був знятий в прямому ефірі Міжнародної космічної станції у вигляді сенсаційних кадрів. Кліп, який показує серію маленьких вогнів, що рухаються у формі трикутника поставив ентузіастів НЛО в глухий кут.

Хоча це дивне явище було виділено та збільшено в обліковому записі Youtube UFO Sightings Daily, воно спочатку транслювалося в рамках експерименту зі спостереження за Землею ISS HD.

Скотт К., аналізуючи кліп, сказав: "Це єдиний об'єкт, що світиться. Цей об'єкт має чотири потужні області, які світяться, кожна з яких світиться, і центр його передньої частини також світиться, що, на мою думку, є частиною кабіни або частиною двигуна. Це просто карколомно... Це інопланетний корабель... Я вважаю, що це 100% інопланетне втручання. Останнім часом ми бачили багато інопланетних кораблів, зафіксованих військовими Сполучених Штатів, про це пишуть в новинах. Люди не звертають на це уваги, як ніби це не має значення. Ви не можете ігнорувати факти, які знаходяться прямо перед нами, і це було зафіксовано багатомільярдною камерою на Міжнародній космічній станції. Це робить його незаперечним свідченням, записаним самими НАСА на камеру в прямому ефірі".

Після використання цифрового програмного забезпечення для збільшення і поліпшення якості зображення Скотт стверджує, що між джерелами світла можна побачити твердий об'єкт.

люди вважають що це НЛО біля МКС
люди вважають що це НЛО біля МКС

YouTuber з майже 50 000 абонентів був не єдиним, хто був переконаний, що відео є доказом інопланетян.

Глядач написав: "Безумовно трикутник виглядає як корабель, приголомшливо. Не можу дочекатися, щоб побачити, що ще вони (США) збираються нам показати".

Хтось ще припустив, що кадри настільки свідчать про позаземну активність, що "правду" більше не можна приховати.

Користувач зазначив: "Це дійсно хороший доказ, Скотт, як ви сказали, незаперечний, і НАСА і уряд повинні повідомити людям правду, так як вони більше не можуть приховувати це, коли докази перед очима людей. Люди повинні вимагати правди".

"Відмінний зір! Це схоже на НЛО трикутної форми. Це підтверджує, що НАСА завжди знало про НЛО", - написав інший.