28-річна Лейла повернулася в сімейний будинок, щоб доглядати за своєю вмираючою мамою, коли вона почала страждати від виснажливого болю в животі, що призвело до її власного трагічного діагнозу.

Про це повідомляють на порталі "Mirror".

Жінка, яка бореться з раком, втекла з власної операції, щоб попрощатися зі своєю матір'ю, яка вмирала від тієї ж хвороби.

Лейла Хадсон втекла зі свого лікарняного ліжка після операції через рак кишечника, щоб попрощатися з 64-річною Роуз, яка вислизнула від пухлини мозку 3 липня минулого року.

Сім'я вже була вражена новиною про те, що у росі гліобластома-найагресивніша форма раку мозку, - коли Лейла теж почала погано себе почувати.

Вона тільки повернулася в будинок своїх батьків в селі недалеко від Інвернесса в шотландському нагір'ї, щоб бути поруч з мамою, коли вона почала відчувати біль в животі.

Лікарі виявили пухлину "настільки масивною, що розчавлювали всі її органи", - сказала Лейла.

Фото Лейли
Фото Лейли

Незважаючи на те, що вона відновилася від ряду курсів лікування, спрямованих на боротьбу з хворобою, вона мало що могла зробити, щоб допомогти своїй тендітній мамі.

"Ставало все гірше і гірше, і я дійсно була дуже засмучена. Біль був настільки сильним, що через чотири тижні після операції мене знову поклали в лікарню. Це було в моєму кишечнику, і вони були майже впевнені, що це буде рак, але я приймала стільки знеболюючих, що ледь моргнула повіками. Я просто хотіла, щоб біль пішов", - сказала дівчина.

21 червня її терміново доставили в лікарню через ускладнення після чергової операції. "І я прекрасно знала, скільки часу провела в лікарні, хоча повинна була бути з мамою", - сказала Лейла.

Коли вона оговтувалася від операції, їй сказали, що Росс стало гірше. Її привіз додому брат Джордж, і вона встигла попрощатися з Рос, яка померла через півтори години після приїзду дочки і через 15 тижнів після постановки діагнозу.

"Через це, я не можу заснути ночами, через відсутність останніх трьох тижнів її життя. Минулий рік був дійсно важким. Вона була неймовірно теплою і люблячою людиною і самою чудовою мамою. У річницю її смерті ми збираємося розвіяти її прах на пляжі, де вона їхала на своєму коні, Дугал", - розповіла Лейла.

Фото Лейли
Фото Лейли

На жаль, коли Лейла попрощалася з мамою, її власна подорож була далеко не завершена. Їй сказали, що рак яєчника насправді поширився, а це означало, що це четверта стадія. Потім, після восьми курсів хіміотерапії, у неї розвинулася інфекція по лінії Хікмана в грудях, що викликало абсцес в її мозку.

Зараз вона регулярно проходить сканування, щоб стежити за її прогресом, і навіть повернулася до роботи в березні, коли їй сказали, що ніяких ознак хвороби не залишилося.

Нагадаємо, що хлопчик з великими кістами показав неймовірну силу волі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", молода дівчина стала жертвою моторошного захворювання.

Також портал "Українці" писав, що Леся Нікітюк розповіла про світову трагедію.