23-річна модель розповіла, що вона не збирається ампутувати свою ногу, яка додає зайвих 7 кілограм до ваги.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Дівчина, яка народилася з лімфедемою, сказала, що їй довелося піднятися над онлайн-тролями, оскільки вона відповідає на їх гидоту словами: "Тепер я вірю, що красива всередині і зовні".

Модель-інвалід розповіла про булінг, який вона отримала від тролів. Вони радили їй ампутувати ногу.

23-річна Махогані Гетер з США народилася з лімфедемо-хронічним захворюванням, при якому надлишок рідини накопичується в м'яких тканинах тіла, викликаючи набряк на лівій стороні.

Фото Махогані
Фото Махогані

Вона сказала, що, незважаючи на те, що її наповнили "неосвічені" коментарі про те, як вона виглядає, у неї не було іншого вибору, крім як піднятися над їхніми гидотами.

Тепер вона демонструє свою інвалідність, роблячи фотосесії в Instagram, а також розповідаючи про свій стан на YouTube та інших соціальних мережах.

"Моя мама так хвилювалася, коли мені поставили діагноз, але ми всі разом пережили. У дитинстві я ніколи не відчувала себе красивою, я думала, що Бог прокляв мене. Я відчувала себе потворною від природи і багато разів плакала наодинці. Тоді я вирішила, що мені поставили цей стан, тому що я емоційно сильна і можу з ним впоратися. Я хочу надихнути інших людей відзначати свої відмінності. Тепер я вірю, що красива всередині і зовні. Я пишаюся тим, на що здатне моє тіло. У мене була своя частка неосвічених коментарів, одна людина сказала мені, що моя нога була схожа на рулет з шинки, а одна дівчинка в школі назвала мене деформованою сукою. Було так важко піднятися над цими злими людьми, але у мене немає іншого вибору. Довгий час я відчувала себе погано. Але, коли я стала старшою і отримала величезну підтримку з боку онлайн-спільноти лімфедеми і моєї мами, яка є моїм джерелом натхнення, вона настільки сильна, що я зрозуміла, наскільки я красива", - розповіла дівчина.

Фото Махогані
Фото Махогані

Нагадаємо, що вчені знайшли місце, що Юда зрадив Ісуса.

Як раніше повідомляв портал "Українці", дівчина живе на 600 калорій в день.

Також портал "Українці" писав, що хлопчик з великими кістами показав силу духу.