Нещодавно TikTok-блогерка anxiousweenie69 втратила свого кота і в паніці почала шукати вихованця по всьому будинку. Але те, що вона знайшла, вселило в неї ще більший страх, пише FOX News .

Поки вусатий ховався за диваном, Анжеліка вирішила пошукати його під кухонними шафами. Відкривши фальш-панель, дівчина включила запис відео зі спалахом і засунула телефон в отвір.

таємниче послання в стіні дівчини
таємниче послання в стіні дівчини

Очевидно, ніякої живності там не було. Замість цього – приклеєний до стіни листок з моторошними символами, що нагадують руни. Далі – більше, виявляється, за сторінкою ховався отвір у стіні.

Коли мешканці відкріпили "руни", за ними не було ніяких важливих артефактів — виднілася лише частина ванної, яка і правда стоїть в сусідній кімнаті за стіною, і старий паперовий стаканчик з супермаркету.

@anxiousweenie69

help what does this mean?? is my apartment cursed #creepy #ghost #aliens #confused

♬ original sound - angelica

Про всяк випадок anxiousweenie69 спалила записку разом зі склянкою, але навіть це її не особливо заспокоїло. Користувачі "Тіктока" переконали її в тому, що тепер від прокляття не позбутися.

Ролики Анжеліки набрали більше 12 млн переглядів, а в коментарях користувачі непогано пошарпали їй нерви. Звичайно, хтось помітив, що аркуш паперу - це просто аркуш паперу, не здатний завдати шкоди, але інші включили уяву на повну.

"Лист повинен був захистити тебе! Він відображав всі негативні ознаки! І тепер тобі нічим відігнати злих духів...", – вважає Користувач TikTok.

"Я кажу "НІ!" поганій енергетиці, що виходить від цього відео!" – обурилася користувачка TikTok.