Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що підхід уряду до заохочення повернення українців з-за кордону не передбачає адміністративних заходів, а спрямований на надання стимулів та покращення можливостей.

Мета полягає в тому, щоб мотивувати громадян повернутися, пропонуючи підвищену безпеку, найкращі умови життя та розширені перспективи для самореалізації, як повідомляють у прес-службі Кабміну.

"Йдеться не про адміністративні заходи, а виключно про стимули. Більше безпеки, більше умов для життя, більше можливостей самореалізації", - сказав Шмигаль.

Прем'єр-міністр Шмигаль виділив кілька існуючих у країні програм, спрямованих на залучення громадян, що повертаються. Ці програми включають у себе єВідновлення, єОселя, а також гранти та доступні кредити, спрямовані на підтримку людей у ​​відкритті власного бізнесу.

Шмигаль: скрін з відео
Шмигаль: скрін з відео

Акцент робиться на створенні середовища, що сприяє особистому та професійному розвитку, що робить перспективу повернення в Україну більш привабливою.

На додаток до цих заходів, значні фінансові ресурси були виділені для підтримки відновлення всередині України. Прем'єр-міністр зазначив, що із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії виділено 9,3 мільярда гривень.

Ці кошти призначені для ремонту та відновлення житлових будинків, шкіл, лікарень та об'єктів критично важливої ​​інфраструктури, сприяючи зусиллям з відновлення в країні.

Нагадаємо, скільки років виходять на пенсію в Європі і який її розмір: українцям краще сісти

Раніше «Українці» писали, до ТЦК можна не йти, навіть якщо вручили повістку: названо категорії, яких це стосується

Як повідомляли «Українці», різке похолодання та сніг: березень здивує українців зимовою погодою