Астролог Влад Рос зробив прогноз щодо війни, що триває між Україною та Росією, припустивши, що російські війська можуть зосередитися на захопленні двох важливих міст, зокрема Харкова.

За його прогнозами, після фальшивих президентських виборів Росія може оголосити мобілізацію або запропонувати більш високі зарплати, щоби залучити більше військовослужбовців.

Рос вказує на стратегічне значення Харкова як східної столиці так званої Новоросії та вказує на потенційні загрози Куп'янську, вважаючи це за можливість зблизитися з Харковом.

"Харків для них дуже важливий як східна столиця так званої Новоросії. Повалення наступного міста це може бути Куп'янськ. Це вони можуть розцінювати як можливість "приєднати" Харківську область, як можливість підібратися до Харкова", - сказав Росс.

Астролог також припускає складну ситуацію в Запорізькій області, але наголошує, що Харків є головним пріоритетом для окупантів. Рос передбачає можливу зміну влади в Кремлі, особливо після місячних і сонячних затемнень у березні та квітні відповідно.

окопи, війна
окопи, війна

Він передбачає складну ситуацію в Україні до квітня з можливістю руйнування оборонних споруд, але також натякає на потенційні прориви. Він рекомендує молитися у цей критичний період та очікує, що у квітні Україна отримає значну збройову підтримку.

Влад Рос додав, що загроза також зберігається для Вугледара. При цьому астролог вважає, що у Кремлі можлива зміна влади. Він вказав на місячне затемнення 25 березня, а потім на сонячне, яке пройде 8 квітня:

"Одразу після виборів може початися підкилимна боротьба за владу. Може розпочатися якийсь "хрестовий похід" на Москву, як це було з Пригожиним. Білий місяць - це щастя, добра звістка, Уран - це несподіваний поворот подій".

Астролог передбачає перемогу України в 2025 році за умови, що Дональд Трамп не стане президентом США, оскільки Росс вважає, що Трамп програє важливий процес.

Нагадаємо, українців потішили чудовими новинами: який сюрприз приготувала Укрзалізниця

Раніше «Українці» писали, українці зіштовхнулися із проблемами із в'їздом до ЄС: що відомо

Як повідомляли «Українці», пенсіонерів вирішили поставити на облік у ТЦК: хто потрапляє до списку