Уряд України вжив заходів щодо обмеження максимальної індексації пенсій на рівні 1500 гривень. Це рішення покликане забезпечити більш справедливий розподіл фінансових ресурсів для пенсійних коригувань, що дозволить збільшити пенсії для тих, хто отримує мінімальну допомогу. Незважаючи на обмеження, підвищення гарантує щонайменше 100 гривень кожному пенсіонеру.

Це коригування розраховане на основі офіційних економічних показників за 2023 рік, які включають рівень інфляції у 5,1% та зростання середньої зарплати на 7%, на основі якого засновано страхові внески. У Мінсоцполітики запевняють, що підвищення пенсій компенсує інфляцію цін, яка спостерігалася 2023 року.

При цьому в міністерстві наголошують, що на тлі повномасштабної війни, що триває, уряд не тільки продовжує індексацію пенсій, а й розширює масштаби цієї ініціативи. Зокрема, 2024 року найнижчі пенсії індексуватимуться другий рік поспіль, що ще більше підтримає фінансову стабільність пенсіонерів у ці непрості часи.

Скрін публікації
Скрін публікації

Українці не стали мовчати після таких повідомлень і почали писати свої відгуки.

"Краще б не ганьбилися і не принижували такою надбавкою пенсіонерів, які стаж мають понад 50 років... Аж майже по 2 грн за відпрацьований рік! Ні фіга собі! Тепер зовсім БОГАЧАМИ будемо!!! Навіть на 3 кг картоплі не вистачить!!! Живіть і радійте, любі пенсіонери!!!", "Гидко читати з самої осені пишуть про підвищення на скільки читаєш 300 гр, 150 гр суки, а собі на скільки депутатам, які сплять у парламенті і крадуть мільярди, палаци побудували, що в містах будинки культури менші та гірші", "А то заживемо - 100 гривень, нехай подавляться. Все життя працювати, і що?" - пишуть українці.

Коментарі українців
Коментарі українців

Коментарі українців
Коментарі українців

Нагадаємо, пенсіонери дуже розчаруються: одразу три категорії не отримають підвищення виплат у березні

Раніше «Українці» писали, тиск буде в нормі: проста вправа здивує результатом – ефективно при гіпертонії

Як повідомляли «Українці», ВПО чекають зміни з 1 березня: що буде з виплатами для переселенців