Національний банк України (НБУ) опублікував прогноз, який свідчить про можливе збільшення вартості комунальних послуг у країні. Однак, очікується, що це коригування відбудеться не раніше завершення мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги, який триватиме до 2025 року.

За прогнозами НБУ, будь-яке підвищення цін, швидше за все, буде поступовим і здійснюватиметься у кілька етапів. Одночасно передбачається зусилля щодо розширення підтримки населення за допомогою субсидій.

У НБУ уточнюють, що поряд з необхідністю усунення дисбалансів в енергетичному секторі, рішення уряду, спрямовані на приведення тарифів на комунальні послуги у відповідність до ринкового рівня, також враховуватимуть значний соціальний вплив цих тарифів.

"Незважаючи на необхідне усунення дисбалансів в енергетичному секторі, очікується, що подальші урядові рішення щодо приведення тарифів на ЖКП до ринкового рівня враховуватимуть високу соціальну значущість тарифів”, – пояснили в регуляторі", - пояснили у регуляторі.

Цей підхід відображає розуміння тендітного балансу, необхідного для забезпечення як економічної стабільності, так і добробуту населення в цілому.

Нагадаємо, пенсії військових та по інвалідності перерахують: як зміняться головні виплати

Раніше «Українці» писали, що тарифи на воду стануть непідйомними: скільки доведеться платити вже з квітня.

Як повідомляли «Українці», прогнози вас здивують: чого очікувати від цін на пальне до кінця зими.