Найближчими місяцями астролог Алакх Ніранджан прогнозує переломний момент на фронті в Україні, передбачаючи сприятливий період для закінчення активних бойових дій у 2024 році. На думку Ніранджан, травень ознаменує суттєву зміну астрологічної карти України, створивши сприятливе середовище за перемогу над російською агресією.

Вона наголосила, що весна 2024 року, особливо травень, стане більш сприятливим періодом для України, ніж квітень 2023 року. Ніранджан також заявив, що сприятливий період цього року для України триватиме довше.

"Навесні 2024 року, конкретно у травні, настане значна зміна в астрологічній карті України, розпочнеться дуже сприятливий період для досягнення перемоги. Цей момент буде навіть вигіднішим, ніж те, що було у квітні 2023 року, але цього року сприятливий період для України буде тривалішим", - зазначив астролог, як пише "clutch".

Астролог вважає, що Україна матиме цілий рік, щоб успішно завершити війну, що триває. Однак він наголосив на важливості реорганізації системи управління, виступаючи за її повне оновлення. Ніранджан пропонує українцям не лише обирати президента, а й брати активну участь у визначенні стратегії розвитку країни.

Нагадаємо, прогнози вас здивують: чого очікувати від цін на пальне до кінця зими

Раніше «Українці» писали, міняйте гроші просто зараз: в Україні перепишуть курс долара?

Як повідомляли «Українці», скасування пенсійних виплат: найважливіше попередження для пенсіонерів