8 лютого 2024 року Володимир Зеленський зняв з посади Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та призначив Олександра Сирського.

Звісно, ​​такий вчинок президента зустрів опір українців, які поважали Залужного. Але завжди потрібно міняти те, що погано працює, що Зеленський зробив. 9 лютого він дав Залужному звання Героя України (як і Буданову), а сам Сирський розповів про свої цілі на новій посаді. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

Олександр Сирський, кадр з відео
Олександр Сирський, кадр з відео

Так, Сирський подякував бойовим побратимам та сестрам, з якими мав честь служити в лавах Сухопутних військ Збройних Сил України та ОСУВ "Хортиця".

Сирський наголосив, що на порядку денному стоять нові завдання. Насамперед, це чітке і детальне планування дій всіх органів військового управління, об'єднань, з'єднань та частин з урахуванням потреб фронту в новій зброї, яка надходить від міжнародних партнерів.

Найшвидший та раціональний розподіл та доставка всього необхідного для бойових частин була і залишається основним завданням військової логістики.

"Знати всі без винятку потреби фронту та володіти ситуацією на кожній його ділянці – завдання штабів усіх рівнів. Саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки та успішної реалізації планів та задумів" , - зазначив головнокомандувач ЗСУ.

ЗСУ, військові, кадр з відео
ЗСУ, військові, кадр з відео

Крім того, Сирський наголосив, що життя та здоров'я військовослужбовців завжди були і є головною цінністю Української армії. Отже, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин та підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається як ніколи актуальним.

А також запровадження нових технічних рішень та масштабування успішного досвіду як, наприклад, застосування безпілотних систем, сучасних засобів радіоелектронної боротьби є одним із майбутніх векторів побудови перемоги у нашій визвольній війні.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський відправив Залужного у відставку: чим відомий новий Головнокомандувач ЗСУ Сирський.

Раніше ми повідомляли, що законопроєкт про мобілізацію ухвалено у першому читанні: у Верховній Раді сказали, коли поправки набудуть чинності.