Ось уже кілька днів Валерій Залужний напевно й води попити не може, бо захлинеться від ікання, адже він став персоною номер один у ЗМІ.

І українські, і закордонні ЗМІ активно "спроважують" нашого генерала з посади Головнокомандувача ЗСУ. Із цього приводу вирішив висловитися секретар РНБО Олексій Данилов.

Олексій Данілов, фото: ukrainci.com.ua
Олексій Данілов, фото: ukrainci.com.ua

Секретар Ради нацбезпеки та оборони України заявив, що "на сьогоднішній день немає" документа про відставку Валерія Залужного з посади головнокомандувача Збройних Сил України.

Він також підкреслив, що поки що не варто піднімати "ці хвилі", адже такі розмови дестабілізують ситуацію. Про це він розповів у ефірі Українського радіо.

Данилов наголосив, що у РНБО не працюють з домислами, а документа про ймовірну відставку головнокомандувача ЗСУ "на сьогоднішній день немає".

Він наголосив, що "якщо такий документ з'явиться – тоді можна про щось говорити".

"Доки його немає, я б нікому не радив піднімати ці хвилі - це дуже дестабілізує ситуацію безпосередньо в армії і це не на користь", - наголосив секретар РНБО. Данилов зазначив, що інформаційні війни продовжуються цілодобово "і дуже потужно впливають на підсвідомість".

Валерій Залужний та Володимир Зеленський
Валерій Залужний та Володимир Зеленський

Нагадаємо, що Валерій Залужний сказав, скільки потрібно ЗСУ часу, щоб перебудуватися під перемогу: "Знизити рівень втрат".

Раніше ми повідомляли, що питання зі звільненням Залужного вже вирішено, Зеленський чекає - The Financial Times.