Нещодавно на українців обрушилася новина про те, що над Бєлгородом збили російський літак ІЛ-76.

Росіяни заявили, що на борту були українські військовополонені, а ракета, яка збила літак, нібито випустила з території України. Сьогодні Володимир Путін заявив, що це була ракета із Patriot.

старі російські літаки
старі російські літаки

У ГУР тоді пожартували, що обмін мав бути, але він так і не відбувся і ось сьогодні, 31 січня, в Україну повернули понад 200 військовополонених.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у Telegram-канал. Так, за словами Зеленського, додому повернулося 207 українців.

"Наші - вдома. 207 хлопців. Повертаємо незважаючи ні на що. Пам'ятаємо про кожного і кожну в полоні. Воїни та цивільні. Маємо повернути всіх. Працюємо над цим" , - зазначив він.

Тим часом, голова Офісу президента Андрій Єрмак у своєму Телеграм-каналі повідомив, що серед українців, що повернулися додому, - воїни Збройних сил України, Національної гвардії, Держприкордонслужби, а також Національної поліції - рядові, сержанти та офіцери. Також серед воїнів є й захисники Маріуполя, які були на "Азовсталі", острови Зміїний, а також ті, хто воював на низці напрямків.

Обмін полоненими, фото: Офіс Президента
Обмін полоненими, фото: Офіс Президента

Президент Володимир Зеленський прокоментував масштабний обмін військовополоненими. Глава держави наголосив, що Україна вміє досягати свого:

"Ми дуже часто чули – у різні моменти – щось не вийде. Коли знаєш, що саме робити, все вдається. І навіть те, що комусь може здаватися неможливим. Україна вміє досягати свого!"

У той же час, в ГУР заявив про те, що сьогодні обміняли не тих українців, яких чекали обміняти в день збиття ІЛ-76 над Бєлгородом. У той самий час, у ГУР що неспроможні підтвердити їх загибель, оскільки Росія не надає доказів.

Нагадаємо, що родина Зеленського збідніла у 2022 році: Президент України вирішив не ховати свої доходи.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський заявив про переговори щодо вступу України до ЄС: "Це результат наших..."