Володимир Зеленський із самого початку повномашстабної війни записує вечірні звернення до українського народу, де звітує про виконану за день роботу.

30 січня вийшло його чергове одурення до українців, де він повідомив дуже приємні новини. Президент Володимир Зеленський розповів, що провів нараду із Мінстратегпромом.

Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua
Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua

Олександр Камишин доповів про результати роботи з виробництва дронів та боєприпасів.

"Нарощуємо виробництво. Дуже важливо: додаємо нові позиції, продовжується освоєння нових зразків зброї. Вітчизняне виробництво дронів, снарядів, техніки – це виробництво буквально нашої свободи, свободи українців та України. Оскільки в таких умовах, за умов повномасштабної війни, саме сила є основою свободи" , – сказав глава держави.

Він також подякував "всім працівникам, усім працівницям нашого оборонно-промислового комплексу, які це забезпечують: українську силу своєю роботою заради оборони. Дякую всім вам!".

Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua
Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua

Зеленський додав, що окремо сьогодні міністр доповів про виробництво далекобійних дронів – це одне з ключових завдань для ОПК.

"Наближення повноправного вступу нашої держави до НАТО – це незмінний пріоритет. Поступово його реалізуємо" , – зазначив він.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський розповів, як ставиться до силової мобілізації: "Грошами все не закриєш".

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський заявив про переговори щодо вступу України до ЄС: "Це результат наших...".