Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що у Києві через ракетний удар Росії постраждали 18 людей. З них госпіталізовано 13 осіб, у тому числі троє дітей. Тринадцятирічному хлопчику та чотирьом дорослим було надано медичну допомогу на місці. Одна жінка знаходиться у відділенні реанімації та отримує постійний догляд, її стан оцінюється як стабільний.

Ракетна атака на Київ: скрін із Тelagram
Ракетна атака на Київ: скрін із Тelagram

Постраждали кілька будівель у Солом'янському, Святошинському та Печерському районах Києва. У Святошинському районі уламки пошкодили балкони на 1-5 поверхах житлового будинку, постраждали чотири квартири. В іншій будівлі в цьому районі було виявлено боєголовку, що не розірвалася, що призвело до евакуації. Зайнялася нежитлова двоповерхова будівля, в іншому місці горіли автомобілі.

У Солом'янському районі вибуховою хвилею вибило вікна у багатоквартирному будинку, спалахнуло кілька квартир. Також було зруйновано двоповерхову нежитлову будівлю. У Печерському районі після удару спалахнула нежитлова будівля. У ході ліквідації було знайдено одного потерпілого.


У Дарницькому районі зафіксовано падіння уламків у кількох місцях, у тому числі на дах 9-поверхового житлового будинку та біля дитячого садка. На постраждалих об'єктах активно працюють усі екстрені служби.

Важливо відзначити, що незважаючи на те, що Києвом було випущено близько 20 ракет, сили ППО успішно перехопили їх усі. Евакуація триває з п'ятиповерхівок через боєголовку, що не розірвалася, розташовану частково у дворі, частково в квартирі.