Хоча зараз і прийшло несподіване потепління, і в Одесі люди навіть вийшли на пляж у ці вихідні. але далі температура все ж таки знижуватиметься.

Коли осінь повноцінно вступить у свої права, українська влада очікує атаку на свою енергетичну інфраструктуру, адже росіяни не проґавлять можливості залишити нашу країну без світла. Тривожно в цей момент киянам, адже були опубліковані нові графіки відгалуження світла, згідно з якими мешканці столиці можуть бути без нього до 7 години.

Графіки відключень світла у Києві
Графіки відключень світла у Києві

У ДТЕК попередили, що графіки використовуватимуться у разі обстрілів та потрапляння до об'єктів енергетичної інфраструктури. Звичайно, зразок же встао поріс про те, наскільки сильне ППО довкола столиці. Але тут переживати не варто, адже навколо Києва побудовано багаторівневу систему протиповітряної оборони, але вона не гарантує повного захисту української столиці. Про це в інтерв'ю ТСН розповів голова КДВА Сергій Попко.

"На озброєнні мобільних груп стоять: ЗРК -"Оса", "Avenger"; ПЗРК -"Piorun", "Голка", "Стріла", "Stinger", "Martlet", RBS-70; Шилка", ЗУ-23 і т.д. З зенітно-ракетних комплексів: С-300, "Бук", С-125, "NASAMS", "IRIS-T", "Crotale", "Patriot". Ми систематично і сплановано підвищуємо ефективність ППО Києва... Але ще раз звертаюся до киян: пам'ятайте, жодна протиповітряна оборона у світі не гарантує завжди 100% безпеки, навіть "Залізний купол" в Ізраїлі", - попереджає Попко .

запуск рашистських ракет
запуск рашистських ракет

Нагадаємо, що прямуйте в укриття, але їх на всіх не вистачить: ДСНС повідомили про небезпеку для українців.

Раніше ми повідомляли про "газовий блекаут" в Україні можливий: у "Нафтогазі" попередили українців не лише про відключення світла.