Вже кілька днів українці радують неймовірний "хлопок" в окупованому Криму, який досягає потрібних результатів.

Це справа рук у тому числі і ГУР, головою якого є Кирило Буданов. Він дав інтерв'ю виданню The Drive, де розповів, навіщо і чому б'є України в Криму. А у розмові з Дмитрієм Комаровим у проєкті "Рік. Харківщина" Буданов прокоментував спалення Москви.

Кирило Буданов, кадр з інтерв'ю
Кирило Буданов, кадр з інтерв'ю

Буданов зазначив, що удари по російських системах ППО в Криму дозволяють ЗСУ отримати "дірки" у протиповітряній обороні окупантів, виснажити запас їхніх ракет та продемонструвати неспроможність цієї техніки російської федерації.

"Ці діри використовуються для інших цілей. Крім того, ми виснажуємо їхні ракетні запаси ППО, оскільки вони не безмежні. І з політичного погляду ми також демонструємо очевидну неспроможність російських систем ППО, що, відповідно, робить їх менш вигідними на світових ринках озброєнь" , – зазначив керівник ГУР.

Кирило Буданов, кадр з інтерв'ю
Кирило Буданов, кадр з інтерв'ю

Також Кирило Олексійович амбітно згадав, хто і коли спалював Москву. Буданов зазначив, що Росія вигадує історію для регіонів, щоб створити мотивацію для суспільства окупувати українські землі. Кремль розповідає росіянам, що українські землі – це російські землі, а українська історія – "неправильна".

"Це ми Київська Русь. Звідси все пішло. Це наші предки і Москву палили свого часу. Русь у ті часи до Константинополя заходила. Нам треба повернути свою історію, а вона велика", - сказав глава ГУР.

Нагадаємо, що Ілон Маск не зовсім чесний: голова ГУР Кирило Буданов розповів про відключення Starlink в Україні.

Раніше ми повідомляли, що секретар РНБО розповів про ракову пухлину путіну та переговори Зеленського з ним: "Рецидив ще в гіршій формі".