Популярна українська артистка, топова модель, чарівна Даша Астаф'єва поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона постала перед публікою у відвертому вигляді.

Відповідну публікацію Даша Астаф'єва оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Бути спогадом Один з найбільш відповідальних навичок виявляється.. Музикою бути, ароматом з мурашками на шкірі і тим першим приємним, що згадується при пробудженні.. Теплом, в яке повертатися з розбігу іноді так само необхідно, як вийти не на своїй зупинці. Смішним залишитися, зривати так і не налагодилися відносини зі сном. Неслухняним локоном, який будуть завжди поправляти не ті, і навіщо? Нехай стирчить. Зрадником бути, який йдучи не озирається. Маша каже, Любов так схожа на три крапки ... Так і є. Ми всі-чиїсь розділові знаки. Пишіть грамотно) чужі помилки-боляче. @vera _ levin _ _ design @nickyashika", - підписала публікацію українська модель.

Численна аудиторія, підписана на сторінку зірки, ретельно спостерігає за особистим життям і кар'єрними сходами Даші. Шанувальники не обділили увагою публікацію артистки і залишили чимало коментарів.

"Геніально і фото, і текст, і ви... Можливо зробив Вам в черговий раз "боляче", але ми то знаємо, що це, по-перше, взаємно (але в іншому), а по-друге солодко"," Богиня що там казати...", "Богиня захоплююся вашою красою. Неймовірно жіночна, чуттєва, сексуальна...", "соковита, смачна. Прекрасна", - залишають відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Даші Астаф'євої в Instagram
Коментарі на пост Даші Астаф'євої в Instagram

Коментарі на пост Даші Астаф'євої в Instagram
Коментарі на пост Даші Астаф'євої в Instagram

Нагадаємо, що українська модель Даша Астаф'єва заспівала знамениту пісню.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Даша Астаф'єва показала своїх улюбленців.

Також портал "Українці" писав, що Даша Астаф'єва показала ідеальне тіло.