Українська артистка Алена Алена поділилася цікавим знімком у соцмережі. Вона показала незвичайні кадри і розповіла про свої стосунки.

Відповідну публікацію Олена Альона розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Будь-яка розмова про стосунки - це галас Сьогодні буде душевна розмова. Ми вирішили з'їхатися. В попередніх стосунках співмешкання відбувалося в Баришівці на моїй території. А тепер я маю переїхати до нього. Його квартира знаходиться далі від репетиційної бази, студії звукозапису, ресторанчиків та готової кулінарії, центральних вуличок та клубу Атлас в якому за рік карантину я так і не побувала Є і найболючіше питання — мої нажитки (купа вазонів та ваші подаруночки з листівками). Там не буде місця для всього . Треба шось думати... куди що дівати? І одяг зі зйомок тре кудись сплавити. І взуття..",- підписала публікацію українська співачка.

Крім цього, Олена написала про те, у неї чимало розбіжностей зі своїм співмешканцем.

"Загалом виходить, що нюансів багато: він хоче песика, а я люблю котів; мене вічно нема вдома, а він працює вдома; він любить простір і чисті поверхні, а в мене завжди все заставлено куплю баночок та подарунками. Та все ж, коли я думаю про те, що ми зможемо частіше бачитися, турбуватися один про одного та почнемо створювати свою родину, всі проблеми відходять на другий план Знаю, що вас дуже цікавить питання "хто він?", але поки я вам нічого не скажу Натомість хочу запитати у вас: скільки часу ви зустрічалися перед тим, як жити разом? Бо я щось перечитала пост і вже почала сумніватися", - поділилася успішна артистка.

реперка Alyona Alyona
реперка Alyona Alyona

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наташа Корольова показала, як розважаються зірки.
Нагадаємо, що відома українська артистка Олена Альона розповіла про потаємне.

Також портал "Українці" писав, що Олена Олена заговорила про домашнє насильство.