Популярна українська співачка в сфері хіп-хоп і реп, яскрава зірка шоу-бізнесу, запальна Alyona Alyona ошелешила шанувальників несподіваною фотографією. Українська виконавиця повністю скинула одяг, залишившись в одній нижній білизні, і зробила пародію на світову зірку.

Відповідну публікацію Alyona Alyona оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відома артистка продовжує голосно і яскраво "вриватися" в соціальну мережу. З недавніх пір вона вирішила пародіювати популярних зірок, причому, робить вона це абсолютно нескромно. Так, тепер артистка з'явилася перед камерою в одній нижній білизні, сидячи на полотні боком.

Alyona Alyona
Alyona Alyona

"Коли червоніють при слові секс - я чую галас Секс - це те, про що соромно/страшно говорити більшості з нас. Все починаєтся з дитинства: спочатку нам не можна говорити про це з батьками, соціум також соромиться, потім і з коханою людиною теж не виходить. Це я ще мовчу про дітей та статеве виховання, яке в Україні просто відсутнє. З цього випливає дуже багато не приємних питань, починаючи з проблем у ліжку від сором’язливості та закінчуючи тяжкими хворобами від не обізнаності. Але чомусь ми так звикли: про секс не говоримо, але потім дивуємось, чого наші діти таке страшне виробляють в інтернеті. Я вважаю, що не треба боятися сексу, про це потрібно говорити. Як дорослим між собою так і дорослим з дітьми", - написала українська артистка у своєму пості.

Фолловери виконавиці були в шоці від її нового поста і почали його коментувати.

"Ну вона і жене", "що за самка бігемота )))", "Фуууу! Що це за хрень??? Ти взагалі не переживаєш за чоловічу психіку???", - написали фоловери співачки.

Коментарі на пост Alyona Alyona в Instagram
Коментарі на пост Alyona Alyona в Instagram

Коментарі на пост Alyona Alyona в Instagram
Коментарі на пост Alyona Alyona в Instagram

Нагадаємо, що Українська реперша Alyona Alyona постала перед фанатами в несподіваному образі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Alyona Alyona розповіла про розрив з молодою людиною.

Також портал "Українці" писав, що популярна артистка Тіна Кароль показала зйомки нового кліпу.