Відкритий університет у Великобританії розробив систему, яка дозволяє мобільним телефонам відтворювати текстуру чого завгодно, від пір'я до хутра. Його "тактильний адаптер" можна підключити до мобільних телефонів або планшетів, щоб дати дитині відчути природу, пише Daily Express.

Адаптер регулює тертя на сенсорному екрані за рахунок статичної електрики або вібрації його поверхні. Потім він комбінується з пікселями на фотографії об'єкта – скажімо, листа або квітки – для створення його текстури.

Керівник групи професор Адвайт Сіддхартан сподівається, що це розпалить їх цікавість і переконає їх відмовитися від своїх телефонів або планшетів на користь справжніх речей.

Дослідження показали критичну зв'язок між низьким рівнем освіти та обмеженим доступом до природи для дітей, які живуть у бідності.

дефекти телефону Samsung
дефекти телефону Samsung

Керівник групи професор Сіддхартхан сказав: "Наш проект розробляє технології, які спонукають учнів чіпати і відчувати, щоб викликати різні наукові питання і питання і допомогти з'єднатися з природою. Чому джміль так волохатіше оси? Чому у дуба грубіша кора, ніж у бука? Ми хочемо надихнути людей з різних верств суспільства. Існує зв'язок між соціально-економічною нерівністю і доступом до природи. Так, у внутрішньому місті є дерева, але ми хочемо спонукати молодь виходити на вулицю, доторкнутися до них і з'єднатися з природою. Ми хочемо полегшити зворушливий зв'язок з природою".

Колега д-р Лаура Колуччі Грей з школи освіти морів в Единбурзі сказала: "Розуміння якісних уявлень, таких як масштаб, щільність, текстура і візерунок, є основою для розвитку концептуального мислення в математиці, науці та мистецтві. Наші дослідження включатимуть питання стійкості у викладанні природничих наук і, таким чином, зміцнювати і підтримувати інтерес до світу природи".

Проект з Імперським коледжем Лондона і "Навчання через ландшафти" є одним з 10, які фінансуються Радою з досліджень в галузі інженерних і фізичних наук, що входить до складу UK Research and Innovation, в розмірі 8 мільйонів фунтів стерлінгів.