Туристи зафіксували момент, коли гігантська акула кружляла в Атлантичному океані над круїзним лайнером, повним наляканих туристів, пише The Sun.

Істота була зафіксована на відео, записане музикантом Алексом Альбрехтом, і завантажена на його канал в TikTok, де глядачі порівнювали його з лютим доісторичним мегалодоном.

величезна акула
величезна акула

Запис було переглянуто більше 30 мільйонів разів з тих пір, як він завантажив його у вівторок.

У ньому акула повільно пливе по колу біля поверхні води, а туристи верещать та кидаються до борту човна, щоб краще розглянути монстра.

Натовп ахає і знімає на свої телефони, деякі кричать "Боже мій!" і "Уоу!".

величезна акула
величезна акула

Тим часом людина, яка знімає драматичну сцену з щогли, просто каже: "Чорт забирай".

Він підписав кліп: "Пропливши шість тижнів в Атлантиці, побачив цю величезну акулу".

Його лайкнули понад 4,5 мільйонів разів, і глядачі були вражені або повністю налякані, деякі вважали, що акула була вимерлим мегалодоном, що виріс до 18 метрів в довжину.

величезна акула
величезна акула

Один чоловік, який виглядав трохи наляканим, зізнався: "Їх перебування так близько мене турбує".

Хтось ще прокоментував: "Хіба це не мегалодон?"

"А ось і коментарі мегалодона", - написав четвертий глядач, якого це не вразило.

Тим часом, багато любителів акул визначили цю істоту як гігантську акулу з плямистою шкірою, яка досягає 12 метрів в довжину і може важити 6 тонн.

величезна акула
величезна акула

Гігантські акули нешкідливі для людини, не агресивні і харчуються зоопланктоном, плаваючи з відкритим ротом, щоб зловити їх.

Їх можна побачити з травня по вересень на південному заході Англії, Уельсі, на острові Мен і на західному узбережжі Шотландії.

величезна акула
величезна акула

Гігантські акули знаходяться під загрозою зникнення та охороняються у Великобританії відповідно до Закону про дику природу та сільську місцевість.