Популярна українська телеведуча, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками", чарівна Леся Нікітюк поділилася відеороликом у соціальній мережі. Вона показалася в ролі журналіста, щоб звернеться до українців.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Щоб ви хотіли змінити в своєму місті і що змогли б? Конкретно я - безлад під своїм балконом!! 8 років я оминаю цю страшну локацію стороною і я знаю що таких занедбаних місць в країні дуже багато! Це Урбазаври!! Да! Да!!! І зараз, разом з командою @glo_ukraine, у мене з’явилася можливість перетворити деякі з таких жахів на красу! Вам необхідно тільки проголосувати за ту чи іншу локацію свого міста (Київ, Харків, Одеса) на сайті Urban Transformation або на сторінці в інстаграм @urbasaurus. Вполюємо по одному Урбазавру на місто, і ми трансформуємо їх в чудові громадські простори❤️ Я вас дуже прошу не ігноруйте цей пост💔 а голосуйте! Бо я знаю що результат буде фантастичний🙏 Ваш борець з Урбазаврами Лесічка!#ad #cityvsurbasaurus #вполюйурбазавра #myglo, 18+", - підписала Відеоролик українська телеведуча.

Підписники Лесі не змусили себе чекати і залишили чимало коментарів під постом зірки.

"Навіщо рекламувати цю гидоту ? У мене дитина почала курити і кашляє, а все дитинство кашель лікували .Леся ти що ? Навіщо ти пропагує", "Класна ініціатива, але школа що за цим стоїть компанія гло, яка виробляє електронні сигарети. Це пропагандує куріння...", - залишають коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Нагадаємо, що чарівна Леся Нікітюк звернулася до публіки.
Як раніше повідомляв портал "Українці", Леся Нікітюк похвалилася струнким тілом.