Популярна співачка Надя Дорофєєва оприлюднила пост у соціальній мережі. Вона показалася на прогулянці і звернулася до публіки з важливими словами.

Відповідну публікацію Надя Дорофєєва розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Часто, гортаючи стрічку Інстаграма, ми починаємо порівнювати і думати, що комусь все дуже легко і просто дається. Але забуваємо, що соц мережа - це красива картинка, яка не передає всю колосальну працю або складності, через які проходить людина. А що якщо вся справа у виборі, який ми робимо самі? У виборі помічати в житті тільки погане - скаржитися і вічно бути незадоволеним. Або навчитися знаходити радість навіть серед найскладніших моментів. Я давно зробила вибір фокусуватися на хорошому, бути позитивною і оточувати себе такими ж людьми. Це не означає, що я просто закриваю очі на всі труднощі і посміхаюся крізь сльози, але це те, що дозволяє мені кайфувати від процесу і бути вдячною за все, що у мене є. І це перетворює все життя ❤️", - підписала публікацію українська артистка.

Численна аудиторія, підписана на сторінку зірки, досягла позначки в 5 мільйонів чоловік. Шанувальники ретельно спостерігають за сольною кар'єрою і особистим життям свого кумира. Вони не забувають про себе нагадувати і залишають чимало відгуків під кожним постом Наді.

"Надя❤️❤️❤️", " Пост який хочеться читати без зупинки 🙏♥️", "Слова, яке зараз мені реально потрібні💔 дякую!", - залишають відгуки фоловери талановитої співачки.

Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram
Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Надя Дорофєєва задерла спідницю і показала труси.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Надя Дорофєєва повідомила про сольний концерт.

Також портал "Українці" писав, що скандальне відео Наді Дорофєєвої обурило українців.