Ребекка Глассбороу сфотографувалася разом з шістьма друзями в їх багатоквартирному будинку в жовтні, але при перегляді фотографії помітила ще одного непроханого гостя.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Мама була налякана після того, як позувала для фото з друзями в її багатоквартирному будинку.

Ребекка Глассбороу каже, що вона страждала безсонними ночами після того, як група з семи людей зібралася разом, щоб сфотографуватися, коли вони насолоджувалися напоями ще в жовтні, але на фотографії, схоже, видно, що в кімнаті з ними була якась фігура.

Фото з привидом
Фото з привидом

Деякі друзі вважають, що вони бачать примарну жінку з довгим каштановим волоссям, і Ребекка каже, що тепер вона переконана, що в багатоквартирному будинку повно привидів, після чуток, що хтось помер у ванній в квартирі, де була зроблена фотографія.

Можна побачити, як група піднімає склянку і посміхається зображенню, але позаду них з'являється бліда фігура, мабуть, з відмінними рисами очей, носа і рота.

Ребекка, мама одного з тих, хто живе над квартирою, де вона була зроблена, каже, що група перевірила кімнату після перегляду фотографії, але не знайшла відповідей, так як вони не знайшли на задньому плані нічого, що могло б створити форму.

30-річний чоловік з Ковентрі сказав: "Це фото, яке кидає тремтіння по спині - насправді це досить страшно".

Фото з привидом
Фото з привидом

"Ми подумали: "О, що це?" - це було досить дивно. Ми всі трохи злякалися і оглянулися по кімнаті, як би запитуючи "Що це могло бути?" Ми не знаємо, що це таке - деякі з нас сказали, що думають, що це жінка з довгим каштановим волоссям. Навколо нас буквально нічого не було, і це просто з'являлося на фотографіях - це було дійсно дивно. Моя сусідка, яка живе в цій квартирі, каже: "Що ж, тобі слід боятися більше живих, ніж мертвих", тому у неї є цей девіз, але я живу над квартирою, і мені це приходить в голову. Поки я була в ліжку, я думала про темні фігури, які знаходяться в квартирі і входять в спальню - це трохи вплинуло на мене в цьому сенсі і не давало мені заснути. Після цієї фотографії я думаю, що в цьому будинку живуть привиди - це безумовно змінило мою думку про квартири, в яких ми живемо. Ми час від часу чуємо якийсь шум і просто приписуємо це "ми живемо в багатоквартирному будинку, мабуть, це просто сусіди", але ми не зовсім впевнені. Ми всі жартуємо над цим зараз і називаємо її [фігура] Фло, оскільки ми сказали, що вона "пливе за течією"".

Нагадаємо, що хлопець випадково зняв на камеру, як хтось намагався вийти з підвалу, але там нікого не було.

Як раніше повідомляв портал "Українці", дослідники зняли дивний силует в покинутій будівлі.