Чоловік, який відсидів 36 років за вбивство, тільки зараз пройшов перевірку на детекторі брехні.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Рей Гілберт, якому тоді було 22 роки, був засуджений за 19 нанесених ножових поранень Джону Саффілду в магазині Coral Racing, в Ліверпулі в 1981 році.

Чоловік, який відсидів 36 років у в'язниці за жорстоке вбивство менеджера букмекерської контори, пройшов новий тип тесту на детекторі брехні, коли його допитували з приводу його вини.

Рей наполягав на своїй невинності, незважаючи на те, що його відмова зізнатися в Раді з умовно-дострокового звільнення. Це коштувало йому додаткових 20 років в'язниці до його остаточного звільнення в 2016 році.

Після звільнення 63-річний чоловік сповнений рішучості, щоб очистити своє ім'я і позбутися від клейма засудженого вбивці.

Його найбільшою перешкодою є визнання, яке він зробив детективам під час допиту в поліції в 1981 році, яке, як він стверджує, було помилковим і було дано під примусом.

В останні тижні Гілберт заручився допомогою компанії, що надає відносно новий тип тесту на детекторі брехні під назвою Eye Detect, в якому використовувалася комп'ютерна програма для відстеження крихітних рухів в очах, щоб перевірити, чи правдивий хтось.

Результат детектора брехні
Результат детектора брехні

Гілберт пройшов тест з 100% результатом, а оператор Террі Маллінз, директор компанії Integrity Assured, сказав: "Якщо ви питаєте мене, Рей увійшов в букмекерську контору і вдарив жертву 19 разів? Ні, він не зробив цього".

Гілберт наближається до пенсійного віку і сподівається, що результатів аналізів, а також свідчень його психічного стану на момент визнання буде достатньо, щоб комісія з розгляду кримінальних справ (CCRC) відновила справу і повернула його до суду апеляції.

"Це означало б, що я міг би одружитися з моїм партнером, це було б найкращим почуттям у світі. Я зможу повернути своє життя", - сказав чоловік.

36 років, які він відсидів у в'язниці, були важкими, і життя змінилося до невпізнання, коли він, нарешті, отримав умовно-дострокове звільнення.

"Це було важко. Зрештою, коли ти сидиш у в'язниці, і не скоював злочин, це важко прийняти. Кожні вихідні я відправляв людям близько 50 листів з приводу своєї справи. Мене могли б звільнити в 1996 році, якби я зізнався, але я ніколи не відмовлявся від своєї справи", - продовжив Рей.

Нагадаємо, що маніяк, який переховувався 36 років, отримав по заслугах.

Як раніше повідомляв портал "Українці", брат дівчини, яка стала жертвою канібалізму, звернувся до публіки.

Також портал "Українці" писав, що в Інтернеті показали найстрашніші в'язниці.