Популярна українська співачка, чарівна і талановита виконавиця, нова "Холостячка" Злата Огневич поділилася шикарними кадрами в сцомережі. Вона показала гарне місце, де знімає новий кліп.

Відповідну публікацію Злата Огневич розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Це справжній Рай 🦋 🌴 Ми знаходимося на зйомках мого нового кліпу в прекрасному готелі @ corneliaresort , Туреччина🇹 🇷! Знаєте, це робота моєї мрії! Бути в красивих місцях і знайомитися з новими людьми, культурою! 🇹 🇷 🙌 🏾 Я в цілковитому захваті від нашого готелю, чистоти, краси, доброзичливого персоналу! Бувала в багатьох місцях, але сюди дуже хочеться повернутися ♥ ️ 🙌 🏾 💋 # corneliadiamond # azurevillas # followcornelia # Zlataognevich # Туреччина # Анталія # Белек # Belek # Turkey🇹 🇷", - підписала публікацію українська співачка.

Численна аудиторія, підписана на сторінку чарівної виконавиці, з особливим інтересом спостерігає за творчістю своєї улюблениці. Шанувальники не обділили увагою Злату і залишили чимало відгуків під знімками зірки.

"Дуже-дуже красиві фото!! 😍 ", "❤❤❤ enjoy the process and the beauty around😍 🌸 🌸 🌸", " бомбічно-феєрично!😍 ❤ ️ ", "Приїжджайте в Gloria Serenity!!! Тут дуже красиво!!!", "Краса", "подобається, що Ви повернули свій колір, дуже класно!!!👏 👏 😍 😍 ", "Злата, що за босоніжки?) 😍 😘 ", "Рай, коли хтось буде знаходитись з такою неймовірною жінкою.", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram
Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram

Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram
Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram

Нагадаємо, що чарівна Злата Огневич розповіла про себе.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Злата Огневич розповіла про зміни.

Також портал "Українці" писав, що Злата Огневич розчарувала фанатів.