Усі великі компанії починають потроху повертатися до України після початку повномашстабної війни.

Першими це зробили McDonald's, до них нещодавно приєдналися й H&M. Звичайно, після останніх хлопців багато хто захотів повернення гіганта Inditex з їх Zara, Stradivarius, Bershka і т.д.

Zara, фото з вільних джерел
Zara, фото з вільних джерел

Вже не раз українці помічали якийсь рух у ТРЦ у будинках цих магахінів і щоразу всі ми думали, що ось-ось вони повернуться. Але двері так і не відчинялися. Zara, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti та Bershka невдовзі таки повернуться в Україну. Магазини брендів закрилися на початку повномасштабного вторгнення Росії. Про це повідомляє Financial Times.

Видання зазначає, що іспанська компанія Inditex наважилася відкрити торгові точки у кількох містах. Це, на думку журналістів, стане знаковим моментом, який підкреслить тендітну "нову нормальність" життя в Україні.

Зазначається, що рітейлер уже повідомив орендодавців в Україні, що планує відкривати магазини на початку квітня. FT додає, що торгові точки компанії Inditex раніше були одними з головних магнітів, які залучали відвідувачів до багатьох торговельних центрів України.

торгівельний центр, ТРЦ, українці, люди
торгівельний центр, ТРЦ, українці, люди

Відомо, що Inditex планує відкрити 50 із 84 магазинів у країні після багатьох місяців питань від українських медіа та представників роздрібної торгівлі про те, коли ритейлер повернеться до України.

У компанії підкреслили, що Inditex надаватиме пріоритет безпеки співробітників та клієнтів та адаптуватиме свої плани до ринкових обставин. Деякі українські співробітники вже відправлені на навчання до Польщі для підготовки до повернення на роботу.

Нагадаємо, що українців змусять сплатити податок за свої квартири: скільки потрібно готувати гроші.

Раніше ми повідомляли, що тепер повістки виписуватимуть цілодобово: ТЦК порадували чоловіків нововведенням.